آیا کاهش ناگهانی اتریوم به 2000 دلار به این معنی است که حرکت صعودی اتریوم از بین رفته است؟


هنگامی که کل بازار کریپتو فروخته شد، قیمت اتر 14 درصد کاهش یافت، اما داده‌های مشتقات حاکی از یک پیشرفت مثبت است.

قیمت اتر (ETH) در 3 ژانویه با اصلاح 14 درصدی قابل توجهی مواجه شد و قیمت از 2380 دلار به 2050 دلار در کمتر از 2 ساعت کاهش یافت. این سطح قیمت از 1 دسامبر 2023 مشاهده نشده بود و نوسانات غیرمنتظره منجر به انحلال 100 میلیون دلار قراردادهای بلندمدت ETH شد که شرط های اهرمی برای افزایش قیمت بودند.

سرمایه گذاران اکنون اهمیت این اصلاح قیمت را زیر سوال می برند و اینکه آیا این نشان دهنده پایان حرکت صعودی پس از سه تلاش ناموفق برای شکستن بیش از 2400 دلار در ماه گذشته است یا خیر. به طور تصادفی، این سومین باری بود که قیمت اتر در همان دوره به زیر 2150 دلار سقوط کرد و بحث در مورد پایان حرکت صعودی را دشوار کرد.

اولین مشاهدات قابل توجه در نمودار قیمت، بهبود سریع به 2230 دلار در 3 ژانویه است که نشان می دهد آنچه باعث فروش وحشتناک و انحلال مشتقات شده است در حال تضعیف است. برخی معتقدند که محرک، تحلیل بازار منتشر شده در 3 ژانویه بود که به رد ETF بیت کوین نقطه ای صادر شده توسط Matrixport اشاره کرد. قابل توجه است که پلتفرم دارایی دیجیتال Matrixport توسط جیهان وو، که به خاطر سرمایه گذاری بسیار موفق خود در کسب و کار استخراج ASIC در Bitmain شناخته می شود، تاسیس شد.

ادامه مطلب


نویسنده: Marcel Pechman

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید