DODOchain به عنوان اولین L3 تجارت متمرکز صنعت در Arbitrum Orbit فعال می شود


فهرست

  • راه‌اندازی DODOChain L3، راه‌حل آزمایش عمومی منتشر شد
  • فشار دادن موانع بخش چند زنجیره ای با مشارکت های مدولار

پروتکل جدید برای از بین بردن موانع بین اکوسیستم‌های EVM و غیر EVM طراحی شده است تا جریان آزاد دارایی‌ها و همچنین سرعت و کارایی هزینه را بهبود بخشد. این رویکرد تعدادی از چالش‌ها مانند نقدینگی پراکنده، هزینه‌های بالای مرتبط با عملیات چند زنجیره‌ای، کمبودهای امنیتی در پل‌های زنجیره‌ای متقابل و غیره را برطرف می‌کند.

راه‌اندازی DODOChain L3، راه‌حل آزمایش عمومی منتشر شد

طبق بیانیه رسمی تیم DODO، شبکه کاملاً جدید Arbitrum Orbit DODOChain، یک راه حل لایه 3، در شبکه آزمایشی عمومی به صورت زنده در دسترس است. این پلتفرم همچنین از زیرساخت EigenDA EigenLayer و ابزارهای جمع آوری مجدد ارزیابی Altlayer استفاده می کند.

تصویر: DODOCchain

بلاک چین جدید توسط توسعه دهندگان به عنوان یک شبکه لایه 3 پیشگام معرفی می شود که به طور یکپارچه لایه 2 های بیت کوین و اتریوم یا لایه نقدینگی در سطح تجمع برای چند زنجیره را با هم ترکیب می کند.

راه حل جدید علاوه بر اینکه یک شبکه غیرمتمرکز مدولار نسل بعدی است، بخشی از یک اکوسیستم یک مرحله ای از محصولات و خدمات از جمله Omni Trade، Omni Liquidity و Omni Mining خواهد بود.

DODOchain همچنین می‌تواند بیت‌کوین و اتریوم L2 و دیگر زنجیره‌های غیر EVM را به‌طور یکپارچه به هم متصل کند و از این طریق منابع بیشتری از کاربران و دارایی‌های جدید تولید کند.

علاوه بر این، DODOChain از همان ابتدای فعالیت خود، خدمات بازپرداخت محلی را برای دارایی های مختلف پذیرفته شده در ماشین نقدینگی خود ارائه خواهد کرد.

فشار دادن موانع بخش چند زنجیره ای با مشارکت های مدولار

DODO برای دستیابی به اهداف بلندپروازانه تعیین شده در نقشه راه خود، مجموعه ای از مشارکت های فناوری استراتژیک بلند مدت را امضا کرده است. پشته فناوری Arbitrum، Arbitrum Orbit، DODOchain را با مقیاس‌پذیری، کارایی و سهولت استفاده تقویت کرده است.

با همکاری EigenLayer، DODOchain به عنوان یک تجمیع مجدد، یکی از اولین سرویس‌های تأیید شده فعال (AVS) در اکوسیستم لایه ویژه استفاده خواهد شد.

علاوه بر این، DODOchain زیرساخت جدید خرید مجدد AltLayer را برای ارائه طرح‌های خرید مجدد بهینه شده با منابع بیشتر برای هر ارائه‌دهنده نقدینگی اتخاذ کرده است.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید