طبق گزارش ها، دو کوون به تصمیم دادگاه مبنی بر تمدید بازداشت خود اعتراض خواهد کرد


نماینده حقوقی Kwon درخواست تجدید نظر علیه تصمیم دادگاه مونته نگرو مبنی بر بازداشت این کارآفرین را به مدت 30 روز بیشتر از حد معمول تأیید کرد.

بنا بر گزارش ها، دو کوون، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه های Terraform، پس از دستگیری در مونته نگرو در حالی که تلاش می کرد با استفاده از اسناد جعلی پرواز کند، به تصمیم دادگاه مبنی بر تمدید بازداشت خود تا 30 روز اعتراض خواهد کرد.

به گزارش رسانه محلی Vijesti، یک نماینده حقوقی Kwon اعتراض به تصمیم دادگاه مونته نگرو مبنی بر بازداشت این کارآفرین را بیش از حد معمول تایید کرد. این تصمیم پس از آن گرفته شد که کوون در حالی که قصد پرواز به دبی را داشت با مدارک جعلی در فرودگاه پودگوریتسا دستگیر شد.

در حالی که مقامات مونته نگرو معمولاً دوره های بازداشت را تا 72 ساعت اختصاص می دهند، تمدید 30 روزه کوون پس از تأکید دادستان ها بر احتمال بالای فرار تأیید شد. دادگاه حکم داد که کوون یک تبعه خارجی ناشناس است.

از زمان فروپاشی اکوسیستم Terra، مقامات کره جنوبی مشکوک هستند که Kwon بین سنگاپور، دبی و صربستان حرکت کرده است.

مرتبط با: کره جنوبی 104 میلیون دلار از بنیانگذار Terra را به ظن سود غیرقانونی ضبط کرد.

در 23 مارس، ساعاتی پس از دستگیری کوون در مونته نگرو، دادستان های ایالات متحده در نیویورک این کارآفرین را به کلاهبرداری متهم کردند.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، این مرد 31 ساله به هشت فقره اتهام، از جمله کلاهبرداری در کالاها، کلاهبرداری از اوراق بهادار، کلاهبرداری الکترونیکی و توطئه برای کلاهبرداری، و دستکاری در بازار متهم شد.

مجله: SEC Coinbase را هدف قرار می دهد، Do Kwon دستگیر می شود و FTX 95 میلیون دلار در Mysten Labs: Hodler’s Digest، 19-25 مارس می فروشد.
نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *