Do Kwon به دنبال رد اتهامات SEC برای اداره غیرامنیتی LUNA کره جنوبی است.


دادگاه منطقه ای کره جنوبی اخیراً اتهامات نقض امنیتی علیه هیون سونگ شین، بنیانگذار Terra را رد کرد و LUNA را بر اساس قانون بازار سرمایه کره ناامن دانست.

اسناد دادگاه تشکیل شده است که نشان می‌دهد دو کوون، یکی از بنیان‌گذاران و مدیرعامل آزمایشگاه‌های Terraform، می‌خواهد اتهامات وارده از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) لغو شود.

در درخواستی برای حذف اتهامات SEC در روز جمعه، 21 آوریل، Kwon استدلال کرد که ادعاهای SEC نامعتبر است و با موضع آژانس مبنی بر اینکه توکن‌ها، از جمله MIR، LUNA (LUNA) و UST، اوراق بهادار هستند، مخالفت کرد.

علاوه بر این، وکیل Kwon گفت که آژانس صلاحیتی برای طرح اتهام علیه آزمایشگاه‌های Kwon و Terraform ندارد، زیرا توکن‌ها و پروژه‌های Terra “جهان را هدف قرار می‌دهند” و به طور خاص سرمایه‌گذاران آمریکایی را هدف قرار نمی‌دهند.

دادگاه منطقه ای کره جنوبی اخیراً اتهامات نقض امنیتی علیه هیون سونگ شین، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه Terraform را رد کرد و LUNA را بر اساس قانون بازار سرمایه کره ناامن دانست. این تصمیم فقط حرکت کوون را در ارتباط با LUNA درست می کند.

با این حال، در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از اینکه دفتر دادستانی ناحیه جنوبی سئول علیه 10 نفر درگیر در سقوط اکوسیستم استیبل کوین Terra بودند، گزارش شد که دادستان Signum را به عنوان حساب بانکی سوئیس شناسایی کرد که Kwon از آن بیش از 10000 بیت کوین (BTC) انتقال داده است. از سکوی Terra. و Luna Foundation Guard به یک کیف پول سرد و سپس به فیات.

واحد تحقیقات مشترک جرایم مالی و اوراق بهادار دفتر دادستانی ناحیه جنوبی سئول به ریاست دن سونگ هان اظهار داشت که بیت کوین متعلق به گارد بنیاد لونا را ردیابی کرده اند و مبلغ منتقل شده که مطابق با شکایت SEC است، در مورد 100 دلار میلیون (معادل 130 میلیارد وون).

دادستانی اعلام کرد که 100 میلیون دلار نه تنها در حساب سیگنوم نگهداری می شود و در نقاط مختلف پراکنده شده است. تأیید شده است که برخی از وجوه به حساب شرکت حقوقی Kim & Chang برای پوشش هزینه های قانونی واریز شده است، در حالی که مابقی بالغ بر میلیاردها وون بوده است.

مرتبط با: یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه Terraform و نه نفر دیگر در کره جنوبی متهم شدند

اقدامات SEC علیه Kwon و شرکتی که او یکی از آنها را تأسیس کرد، مانع از دستگیری او در مونته نگرو شد، جایی که او اکنون با استرداد مواجه است. مقامات کره جنوبی در ماه سپتامبر حکم بازداشت کوون را صادر کردند و دادستان های فدرال ایالات متحده اندکی پس از دستگیری کوون، یک ماه پیش اتهاماتی را علیه کوون مطرح کردند.

مجله: اتهامات کلاهبرداری 1 میلیارد دلاری میلیاردر چینی، شرط بندی 11 میلیون دلاری کوون، زو سو و اسلام: آسیا اکسپرس


نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید