طبق گزارش ها، وکلای Do Kwon ادعای تقلب در اوراق بهادار SEC را رد می کنند


وکلای Kwon ادعا کردند که SEC نتوانست ادعای Terra را مبنی بر کلاهبرداری از سرمایه گذاران آمریکایی در رابطه با سقوط 40 میلیارد دلاری TerraUSD (UST) و Luna (LUNA) اثبات کند.

بر اساس گزارش‌ها، وکلای مدافع دو کوون، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه‌های Terraform، در دادگاه علیه ادعاهای کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) استدلال کردند. آژانس فدرال از کوون به اتهام کلاهبرداری از سرمایه گذاران آمریکایی با ارائه غیرقانونی اوراق بهادار ثبت نشده شکایت کرد.

در 21 آوریل، وکلای Do Kwon از قاضی خواستند که شکایت SEC مبنی بر بی اساس بودن خریدهای تنظیم کننده را رد کند. بلومبرگ گزارش داد که وکلای Kwon با این استدلال که قانون ایالات متحده تنظیم کننده ها را از “استفاده از قانون اوراق بهادار فدرال برای ارائه صلاحیت قضایی بر دارایی های دیجیتال در این پرونده” منع می کند، درخواست رد این شکایت کردند.

علاوه بر این، وکلا ادعا کردند که SEC نتوانست ثابت کند که Kwon از سرمایه گذاران آمریکایی در ارتباط با سقوط 40 میلیارد دلاری Terra در ارزهای رمزنگاری TerraUSD (UST) و Luna (LUNA) کلاهبرداری کرده است. به گفته حقوقدانان، استیبل کوین مورد بحث یک ارز است، نه یک اوراق بهادار.

روند قانونی زمانی آغاز شد که دو کوون در 23 مارس در فرودگاه پودگوریتسا مونته نگرو در حالی که قصد داشت با استفاده از اسناد جعلی به دبی پرواز کند، دستگیر شد. پس از دستگیری، مقامات کره جنوبی و آمریکا خواستار استرداد این کارآفرین شدند.

در زمان نگارش این مقاله، مشخص نیست که کدام کشور، در صورت وجود، به احتمال زیاد استرداد کوون را خواهد پذیرفت.

مرتبط با: وکلای Do Kwon قبل از سقوط Terra 7 میلیون دلار دریافت کردند: گزارش

دادگاه منطقه جنوبی سئول اخیرا حکم بازداشت شین هیون سونگ، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه Terraform را رد کرد.

در حالی که دادستان ها دستگیری کوون را فرصتی برای دستگیری شین می دانستند، دادگاه با استناد به ادعاهای تایید نشده و احتمال کم شین برای فرار یا از بین بردن شواهد، این درخواست را رد کرد.

زمانی که ما چندین درخواست استرداد دریافت می کنیم، می خواهم بگویم که تعیین اینکه کدام کشور استرداد کنیم به عوامل زیادی بستگی دارد، مانند شدت جرم ارتکابی، مکان و زمان جنایت. مارکو کواچ وزیر دادگستری مونته نگرو از طریق یک مترجم در مورد ترتیب دریافت درخواست استرداد و چندین عامل دیگر صحبت کرد.

مجله: چرا باید به انجمن بازی های بلاک چین بپیوندید؟ لذت ببرید، سود ببرید و بازی های بهتری بسازید


نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید