وکلای Do Kwon قبل از سقوط Terra 7 میلیون دلار دریافت کردند: گزارش


دادستان ها معتقدند که این اطلاعات به پرونده کلاهبرداری در حال انجام کمک می کند، زیرا آنها سعی می کنند قصد سوء Kwon را با پیش پرداخت به شرکت حقوقی مرتبط کنند.

دادستان های کره جنوبی تایید کرده اند که دو کوون، مدیر عامل آزمایشگاه Terraform، 7 میلیون دلار (9 میلیارد وون) به کیم و چانگ، یکی از شرکت های حقوقی برجسته کره جنوبی، درست قبل از فروپاشی اکوسیستم های LUNA (LUNA) و UST ارسال کرده است.

همانطور که توسط KBS News گزارش شده است، تصمیم Kwon برای ارسال میلیون ها دلار به شرکت حقوقی Kim & Chang به عنوان یک اقدام عمدی توسط دادستان ها علامت گذاری شده است.

دادستان ها معتقدند که این اطلاعات به پرونده کلاهبرداری در حال انجام کمک می کند، زیرا آنها سعی می کنند قصد سوء Kwon را با پیش پرداخت به شرکت حقوقی مرتبط کنند. همچنین، وکلای کیم و چانگ از مونته نگرو دیدن کردند تا با هان چانگ جون، مدیر ارشد مالی سابق کوون و ترافورم ملاقات کنند.

پیش از این، کوون در فرودگاه پودگوریتسا در مونته نگرو در حالی که قصد داشت با مدارک جعلی به دبی پرواز کند، دستگیر شد. پس از دستگیری وی، مقامات آمریکایی و کره جنوبی درخواست استرداد کوون را کردند. با این حال دادگاه هنوز در این مورد تصمیمی نگرفته است.

مرتبط با: بنیانگذار Terra پس از دستگیری دو کوون در کره جنوبی هدف قرار گرفت

در 7 آوریل، دادستان های کره جنوبی کوون را مظنون به تبدیل غیرقانونی وجوه از LUNA به بیت کوین (BTC) کردند. دادستان ها از Binance خواستند تا تمام درخواست های برداشت مرتبط با Kwon را متوقف کند.

دادستان ها در مجموع 414.5 میلیارد وون (314.2 میلیون دلار) دارایی غیرقانونی مرتبط با Kwon، بنیانگذار آزمایشگاه Terraform و شرکای آن را شناسایی کردند که طبق گزارش ها، تقریباً 91.4 میلیارد وون (69 میلیون دلار) مستقیماً به Kwon مرتبط بود.

ما کمک درخواستی را به مقامات LE کره ارائه کردیم. لطفاً برای نظرات بیشتر با دادستان تماس بگیرید زیرا ما نمی توانیم در مورد تحقیقات در حال انجام LE نظر بدهیم.”

مجله: سازمان های اجرایی ایالات متحده جرایم مربوط به رمزنگاری را تشدید می کنند


نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *