تیرانداز کارگردان منطقه 9، نبرد منطقه نور قرمز Decentraland: Web3 Gamer


مشکلی در ناحیه چراغ قرمز دسنترالند، فیلم‌بردار جذاب بلاک چین Vulcan Forged کارگردان منطقه 9 به کلیک‌کننده‌های خودکار «هیچ رحمی» ندارد.

مشکلی در منطقه چراغ قرمز Decentraland به نام Zone X وجود دارد.

درگیری مداوم بین رهبر منطقه X و گروهی از اعضای جامعه زمانی به اوج خود رسید که از Decentraland DAO خواسته شد بر روی آینده منطقه تمرکز کند.

نواحی Decentraland مناطقی هستند که بر روی نقشه دارای مالکیت جمعی هستند، که حول یک موضوع خاص ساخته شده اند، مانند منطقه X: محتوای بزرگسالان. با این حال، در پنج سال پس از آغاز به کار، پیشرفت کمی داشته است.

عضو Morph در 12 آوریل پیشنهادی را برای بنیاد DAO و Decentraland ارائه کرد تا از OpenSea بخواهد NFT های زمینی منطقه را به عنوان دزدیده شده علامت گذاری کند تا زمانی که راه حلی برای مشکلات موجود در جامعه منطقه X پیدا شود.

Morph ادعا می‌کند که RobL، رئیس ناحیه X، این نقش را بدون کمک مشارکت‌کننده بر عهده گرفته است، و LLC مستقر در وایومینگ او، District X Land Holdings، کیف پول multisig را که زمین منطقه را در اختیار دارد، کنترل می‌کند. در حالی که او ادعا می کند که منطقه از هدف اصلی خود منحرف شده است، توسعه کمی رخ داده است و بدترین جنایت این است که RobL ظاهراً تلاش کرده است تا کل منطقه را بفروشد.

پیشنهاد Morph باید دو مرحله دیگر را قبل از تصویب طی کند. رای گیری اولیه نشان داد که 73.94 درصد از قدرت رای به حمایت از آن اختصاص یافته است. او به کوین تلگراف می گوید که دیدن جامعه و تصمیم گیری اکثریت عالی است.

با این حال، RobL ادعاهای Morphs در مورد نحوه مدیریت زمین خود را رد می کند و به مجله می گوید:

همچنین این ادعا وجود داشت که من به نوعی شهرستان را برای فروش به بازار عرضه کردم که مزخرف است.

با این حال، برای روشن بودن، فروش مناطق غیرقانونی نیست. او می‌گوید بسیاری از مالکان مناطق خود را در دو سال گذشته فروخته‌اند و توضیح می‌دهد که او هرگز هیچ کدام را نفروخته است.

نمایی از برج ناحیه ایکس در دسنترالند. (Decentraland/Screengrab)

RobL می گوید که قدرت رای گیری در DAO به تنهایی برای جلوگیری از تصویب نظرسنجی کافی بود. اما معتقد است حتی اگر مرحله نهایی را هم پشت سر بگذارد به قانون تبدیل نمی شود.

از جایی که؟ زیرا [the] بنیاد Decentraland و DAO به خوبی می‌دانند که این پیشنهادات مملو از اطلاعات نادرست است و به نظر می‌رسد آشکارا نادرست است. همچنین، Decentraland می گوید که DAO مطلقاً هیچ کنترلی بر OpenSea ندارد.

بنیاد دسنترالند می‌گوید که این وضعیت جنبه خارجی دارد و به این موضوع رسیدگی نمی‌کند. در زمان نگارش این مقاله، وی از سوی جامعه برای شرکت در این پیشنهاد دعوت نشد.

منطقه 9 دیدگاه کارگردان برای بازی بلاک چین مانند یک فیلم همهجانبه

شوتر جدیدی که در اواخر امسال باید تماشا کنید Off The Grid است، اولین بازی استودیوی مستقل Gunzilla Games.

بازی Blockchain، یک بازی تیراندازی سوم شخص بتل رویال به سبک سایبرپانک، در جزیره خیالی Teardrop در اقیانوس آرام اتفاق می‌افتد، جایی که شرکت‌ها در حال مبارزه برای منابع هستند.

بندر میدتاون
Midtown Harbor یکی از نکات برجسته بازی خواهد بود. (بازی گانزیلا)

فیلمساز نیل بلومکمپ منطقه 9 و الیزیوم شهرت به عنوان افسر ارشد رویایی در هیئت مدیره است. ولاد کورولوف، یکی از بنیانگذاران Gunzilla Games، به مجله گفت که Blomkamp به تبدیل بازی به یک فیلم تعاملی و بازیکن محور کمک کرد.

بر خلاف دیگر بازی‌های بتل رویال، Off The Grid به عنوان یک بازی روایت محور توسعه داده شده است که بازیکنان ما را در دنیایی که ساخته‌ایم غرق می‌کند.

بازی رایگان خواهد بود و روی ایکس‌باکس، پلی‌استیشن و رایانه‌های شخصی قابل بازی خواهد بود و آیتم‌های جدید درون بازی به‌طور منظم برای جمع‌آوری بازیکنان اضافه می‌شود. Korolov می‌گوید این بازی بر روی بلاک چین زیرشبکه Avalanche Gunz اجرا می‌شود، اما هدف این است که تجربه را برای بازیکنان آینده‌مان مانند هر بازی سنتی دیگر روی کنسول‌ها آشنا کنیم.

این اعلامیه پس از انتشار بسیاری دیگر از بازی‌های تیراندازی بلاک چین، از جمله Undead Blocks، صورت می‌گیرد و کورولوف می‌گوید ضربه زدن به چیزها می‌تواند کلید پذیرش انبوه باشد.

بازی‌های شوتر محبوب‌ترین سبک بازی‌های ویدیویی امروزی هستند که بیش از نیم میلیارد کاربر را گرد هم می‌آورند. کورولوف توضیح می‌دهد که هم برای توسعه‌دهندگان و هم برای گیمرها طبیعی است که بخواهند پتانسیل خود را در فضای Web3 با ژانری که قبلاً دارای پایگاه کاربری قوی است، کشف کنند.

در حالی که تسلط بر بازی های تیراندازی آسان نیست، یادگیری، انتخاب و بازی آسان است.

او می افزاید که آنها یک نقطه ورود قابل دسترسی برای کاربران جدید فراهم می کنند تا مزایای واقعی بازی Web3 را کشف کنند، مانند تجارت غیرمتمرکز اقلام درون بازی و اقتصادهای متعلق به بازیکنان.

Vulcan Forged هیچ رحمی به کلیک‌کننده‌های خودکار نشان نمی‌دهد

طبق یک پست Discord که در 10 آوریل منتشر شد، Vulcan Forged در حال خراب کردن اتوکلیکرها است.

وی با اشاره به اینکه برخی از بازیکنان گزارش‌هایی مبنی بر استفاده از کلیک‌کننده‌های خودکار با سیستم جدید جستجوی درون بازی دریافت کرده‌اند، قول تحقیقات کامل را داده و افزوده است که هیچ رحمی به مجرمان نخواهد شد.

کلیک‌کننده‌های خودکار که با تقلید از کلیک‌های ماوس برای بازی کردن سیستم برای جوایز و ارزهای دیجیتال، مدت‌هاست که برای استودیوهای Web3 مشکل‌ساز بوده است. Adam Bendjemil، رئیس توسعه کسب و کار در BNB Smart Chain، به مجله می‌گوید بازی‌هایی که پاداش‌های روزانه و سایر مشوق‌های مالی ارائه می‌دهند، هدف اصلی برای اتوکلیکرها هستند و هشدار می‌دهد که می‌توانند ویژگی‌های توکنومیک بازی را تغییر دهند.

اگر عدم تعادل در بازی وجود داشته باشد، متاسفانه بازی خواهد مرد. بازیکنان علاقه ای به بازی آن نخواهند داشت و [this] به غیر از شخصی که از کلیک کننده ها استفاده می کند به نفع کسی نیست.

در حالی که استودیوها می‌توانند کارهایی مانند مسدود کردن آدرس‌های IP یا افزودن تأییدیه‌های کپچا را انجام دهند، آنها با ربات‌های نوآورانه‌تری مبارزه می‌کنند که دائماً در حال تطبیق هستند.

آنها افراد بسیار باهوشی پشت سر خود دارند [the bots]، بنابراین نبرد سختی است. Bendemil اضافه می کند که از امروز هنوز یک مشکل وجود دارد.

استفاده از ربات ها در اندازه گیری اعداد پخش کننده Web3 نیز مشکل ایجاد می کند. این مشکلی است که پدرو هررا، رئیس تحقیقات و تجزیه و تحلیل در DappRadar، به خوبی آن را درک می کند. اما هررا خاطرنشان می‌کند که با پیچیده‌تر شدن بازی‌های Web3، احتمالاً ربات‌های کمتری را مشاهده خواهد کرد زیرا ارزش تلاش را ندارد.

اگر در حال بازی در تیراندازی اول شخص هستید، نمی توانید یک ربات را برنامه ریزی کنید. بنابراین، می‌توانید، اما ارزش تلاش را ندارد، اما قطعاً بازی‌های بی‌کار همان‌هایی هستند که باید مورد سوء استفاده قرار گیرند. RPG، FPS [and] او می گوید استفاده از MMO در این راه بسیار دشوار خواهد بود.

بازی Aurorys Adventures: Pokemon Meet ماتریس

تاکتیک های شفق قطبی
Aurory Tactics نوامبر گذشته منتشر شد. (Aurory/عکسبرداری از صفحه نمایش)

تیم Aurory قصد دارد هفته آینده بازی جدید خود، Adventures را منتشر کند.

جاناتان کمپئو، مدیر تولید و تهیه‌کننده اجرایی Aurory به مجله گفت که در نسخه صفر بازی، بازیکنان می‌توانند از سرزمین‌ها بازدید کنند و موجوداتی به نام Nefties را در نبردها دستگیر کنند. Campeau می‌گوید: «شعاری که من در GDC برای آنچه Aurory است با پوکمون ملاقات می‌کند، استفاده کردم. ماتریس برای نسل Roblox.

عرضه مورد انتظار پس از انتشار اولین بازی Aurory، Tactics، در نوامبر سال گذشته صورت گرفت. اما Campeau می‌گوید Adventures می‌تواند برای مخاطبان وسیع‌تری جذاب باشد.

عرضه محدود در ماه آینده با عرضه عمومی کامل تا پایان تابستان دنبال خواهد شد.

NFT Worlds دوباره متولد شده و راه اندازی مجدد می شود

من دوست دارم 10 سال بعد schadenfreude داشته باشم، جایی که Minecraft تمام این داستان را دارد، آنها این گروه را که یک بازی روی آن ساخته بودند، ممنوع کردند، و سپس آن گروه رفت و کاری را انجام داد که جایگزین Minecraft شود. این برای من بسیار سرگرم کننده خواهد بود.

این چیزی است که شخصی در Twitter Spaces در 20 آوریل گفت، زمانی که تیم NFT Worlds برای نزدیک به دو ساعت با جامعه خود درباره برنامه های تغییر نام تجاری خود پس از یک سال دشوار صحبت کردند.

مشکل آنها در جولای زمانی شروع شد که استودیو Mojang خالقان Minecraft گفت که NFT و سایر فناوری‌های بلاک چین معمولاً چیزی نیستند که آن‌ها از آن‌ها پشتیبانی کنند یا روی سرورهای خود اجازه دهند.

این حرکت ضربه‌ای برای NFT Worlds بود که کل سیستم بازی آن بر پایه Minecraft ساخته شده است و آن را مجبور کرد به موتور بازی خود که به زودی منتشر می‌شود، بازگردد.

باند زامبی NFT Worlds vs Minecrafts. (ArkDev/Twitter)

بنابراین، آیا Minecraft به طور تصادفی یک هیولای غذایی ایجاد کرد؟ NFT Worlds معتقد است که Minecraft جرقه خود را از دست داده است و مانند گذشته نوآورانه نیست، به خصوص که توسط مایکروسافت خریداری شده است.

او فکر می کند که می تواند جایگزین بهتری ایجاد کند که امکان ادغام وب 3 و همچنین ایجاد سرور و مد را آسان تر می کند.

ArkDev گفت: “ما اینجا بودیم تا اگر Minecraft به نوآوری خود ادامه می داد، هر آنچه را که مایل بودیم بسازیم.” توییتر ماه گذشته.

Sandbox: میخانه های ایرلندی و شهرهای زیرزمینی

سپتامبر گذشته در بازی The Sandbox’s Rabbids زمان زیادی را صرف جمع آوری پیستون کردم. من اکنون به موارد دیگر ارتقا داده ام.

این پلتفرم جشنواره آوریل خود را در اوایل این ماه راه اندازی کرد و هنوز فرصتی برای بررسی آن تا قبل از بسته شدن در 2 می وجود دارد.

این جشنواره ترکیبی معمولی از همکاری‌های برند، ساخت‌های خلاقانه و پروژه‌های فرهنگی The Sandbox را به نمایش می‌گذارد. من همیشه توجه به جزئیات را در بازی‌های مختلف دوست داشتم، اگرچه مشتری ممکن است گاهی اوقات کمی کند و باگ باشد.

چیدن شبدر در یک میخانه ایرلندی. (عکس از The Sandbox)

اول، یک ساختار بسیار جالب به نام شهر زیرزمینی چونگ کینگ، بر اساس داستان کوتاه سیسین لیو وجود دارد. جهان سفر. اولین ماموریت شامل جمع آوری 88 کوفته پراکنده در اطراف صحنه است. مانند بسیاری از ساخت‌های The Sandbox، پر از NPC است و این تصور را ایجاد می‌کند که افراد بسیار بیشتری از آنچه که هستند در آنجا هستند.

با این حال، تنها بودن در یک اتاق شلوغ نسبت به کوه متورم هیولا انسان ها که زمانی اتفاق می افتد که همه سعی می کنند همزمان در یک مکان تخم ریزی کنند، کمی ارجحیت دارد.

من و یک دیو هلز کیچن در حال مشاهده یک نقطه تخم ریزی شلوغ هستیم. (عکس از The Sandbox)

اما برای اینکه دنیای متا کمتر تنها شود، از The Shebeen، یک میخانه ایرلندی، بازدید کردم تا سعی کنم پدربزرگم را ببینم. چرا که چرا درب ورودی خود را باز کنید و 100 متر از جاده به سمت یک میخانه واقعی ایرلندی در ایرلند راه بروید، جایی که می توانید شبدرها را در نسخه مجازی یک بازی آنلاین جمع آوری کنید؟

همچنین پرچم‌های بسیار بیشتری در شبین وجود دارد، آهویی با شاخ‌هایی که در تاریکی می‌درخشند، و باغ آبجو که به ازای هر سیگاری که دود می‌شود بوی قبرستان نمی‌دهد.

او در مجموع حدود پنج ثانیه تماس گرفت، گفت “خوب است” و برای تماشای بازی منچستریونایتد برگشت.

چه می آید

کریپتو تک شاخ دو نمونه اولیه Team RPG را برای اعضای انجمن منتشر کرد. Match-3 و Auto-Battler در 13 آوریل منتشر شدند و برای کسانی که کیف پول MetaMask حاوی پنج یا چند NFT تک شاخ دارند در دسترس هستند.

این باشگاه قایق بادبانی میمون جهش یافته بازی خودش را می گیرد Novel Labs و Faraway این ماه اعلام کردند که در حال کار بر روی Serum City هستند، یک بازی شهرسازی که Mutant Apes آن را بازی خواهد کرد. پیش بینی می شود در سه ماهه سوم امسال باشد.

کائنات نسخه آلفا Proving Grounds را در 26 آوریل عرضه خواهد کرد. کسانی که قبل از آن روز ثبت نام کرده اند، این شانس را خواهند داشت که بازی را انجام دهند و برای اولین بار از Reyu NFT خود به عنوان آواتار استفاده کنند.

آیا شما شایعات بازی، درام Discord، یا پروژه هایی دارید که مورد توجه قرار نگرفته اند که فکر می کنید باید در مورد آنها بنویسم؟ لطفاً در توییتر @quinnishvili، تمام نکات، تقلب ها و انتقادات را به من نشان دهید.
نویسنده: Callan Quinn

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید