دارایی های دیجیتال را باید “دارایی واجد شرایط” در نظر گرفت – یکی از بنیانگذاران سندباکس


سباستین بورگت، یکی از بنیانگذاران سندباکس، می‌گوید که تقریباً 5 میلیارد نفر آنلاین هستند و دارایی‌های متصل به دیجیتال باید مانند هر نوع دارایی دیگر با آنها رفتار شود.

یکی از بنیانگذاران سندباکس استدلال می کند که دارایی های دیجیتالی مانند ارزهای دیجیتال و توکن های غیرمالی (NFT) باید به عنوان دارایی قانونی شناخته شوند، به خصوص که جمعیت جهان دیجیتالی تر می شود.

سباستین بورگت هفته گذشته در گفتگو با کریستینا لوکرزیا کرنر سردبیر کوین تلگراف در هفته بلاک چین رم گفت که به اصطلاح “بومیان دیجیتال” – کسانی که با دستگاه های دیجیتال بزرگ شدند و متعاقباً اعتماد به نفس بیشتری پیدا کردند – در حال افزایش هستند.

بورگت گفت: «بیش از نیمی از جمعیت جهان اکنون بومی دیجیتال هستند. در دسامبر 2021، سازمان ملل متحد گزارش داد که تقریباً دو سوم جمعیت جهان یا حدود 5 میلیارد نفر آنلاین هستند.

ما باید آینده ای را برای آنها بسازیم که اگر زمان و پول بیشتری را صرف دارایی های دیجیتال کنند، باید ارزش داشته باشند و دارایی قابل دوام در نظر گرفته شوند.”

او افزود که Metaverse می‌تواند راه جدیدی برای اتصال بومیان دیجیتال فراهم کند و دولت‌ها باید برای تجارت ارزش قائل شوند. [and] با “شغل” هایی که در فضا اتفاق می افتد آشنا شوید و با “اقتصاد دیجیتال به عنوان یک اقتصاد واقعی” برخورد کنید.

بورگت گفت در حالی که رویدادهای جهانی وجود دارد که ثبات جهانی را به چالش می کشد، مانند جنگ روسیه و اوکراین و تورم فزاینده، او معتقد است که متاورس می تواند “نیروی محرکی برای تأثیر مثبت، تأثیر اجتماعی، آگاهی بیشتر و شمول بیشتر باشد.”

بورگت معتقد است که کاهش موانع تولید محتوای دیجیتال فرصت‌های جدیدی را برای بسیاری باز می‌کند و ارزهای دیجیتال می‌توانند دسترسی به پرداخت‌ها را در کشورهایی که «سیستم بانکی آنقدرها پیشرفته نیست» فراهم کنند.

به گفته بورگت، هوش مصنوعی (AI) یکی از «محرک‌هایی» است که می‌تواند سازندگان را توانمند کند و فرآیند تولید ایده را سرعت بخشد.

مرتبط با: KBW 2022: حقوق مالکیت دیجیتال کلید اقتصاد پررونق Web3 – Yat Siu از Animoca

تنها چیزی که در حال حاضر در ذهن دارید یک پیام متنی است که می توانید ایجاد و تجسم کنید. روزها طول می کشید.»

بورگت هشدار داد اما بورگت در سطحی نیست که بدون «کمی کار انسانی» محتوا تولید کند.

بورگت گفت که امیدوار است بستری ایجاد کند که در آن افراد بتوانند به بهترین وجه استعدادها و مهارت‌های درونی خود را که می‌توانند در «دنیای مجازی» به بهترین شکل شکوفا شوند، مانند کمک به سلامت روان، منعکس کنند.

او گفت: «داشتن بستری که به مردم این فرصت را می‌دهد تا دلایل خود را پیدا کنند، بسیار خوب است.

“شما در حال ایجاد دنیایی هستید که در آن تجربیات جدید، محتوای جدید، ایده های جدید را می بینید و مجموع آنها همیشه مثبت تر از منفی است.”

Web3 Player: بازی SBF ‘Ethical’ لغو شد، روند ذخیره بازی های Web3 به هم ریخته شد، Tomb Chaser
نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید