بازار دارایی های دیجیتال با رسیدن سرمایه های خروجی به 200 میلیون دلار کاهش می یابد: CoinShares


بر اساس گزارش CoinShares، محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال در هفته گذشته مجموعا 54 میلیون دلار تولید کردند.

در 15 ماه مه، شرکت سرمایه گذاری ارز دیجیتال اروپایی CoinShares جدیدترین “گزارش جریان صندوق دارایی دیجیتال” خود را منتشر کرد که نشان می دهد محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال آن یک هفته دیگر خروج پشت سر هم را تجربه کرده اند و در مجموع 54 میلیون دلار از بازار خارج شده اند. CoinShares گزارش داد که این “بازده کل را به 200 میلیون دلار می رساند که 0.6٪ از کل دارایی های تحت مدیریت (AuM) را نشان می دهد.

جریان های هفتگی دارایی های رمزنگاری شده منبع: CoinShares

بر اساس این گزارش، وجوه بیت کوین (BTC) شاهد خروج 38 میلیون دلاری بوده است. در چهار هفته گذشته، کل خروجی بیت کوین به 160 میلیون دلار رسیده است که 80 درصد از کل خروجی ها را تشکیل می دهد. همچنین زمانی که خروج از موقعیت های فروش بیت کوین با هم ترکیب شد، ارزش کل خروجی های مربوط به این دارایی به تنهایی به 201 میلیون دلار رسید. این ارقام به شدت نشان می‌دهد که فعالیت سرمایه‌گذاران اخیر عمدتاً بر بیت کوین متمرکز شده است.

این گزارش همچنین خاطرنشان کرد که سرمایه گذاری های چند دارایی در هفته گذشته 7 میلیون دلار خروجی داشته است. با این حال، مشاهده جریان‌های ورودی در هشت دارایی آلت‌کوین مختلف، پیشرفت قابل‌توجهی بود، که نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران در انتخاب‌های سرمایه‌گذاری خود «ماجراجوتر و انتخاب‌کننده‌تر» می‌شوند.

در میان آلتکوین‌ها، وجوه وابسته به Cardano (ADA)، Tron (TRX) و Sandbox (SAND) ورودی‌های کوچک کمتر از 1 میلیون دلار را جذب کرده‌اند. بایننس (BNB) تنها آلتکوینی بود که شاهد خروج بود.

مطالب مرتبط: بیت کوین “نشانه های خوبی” ارائه می دهد زیرا تحلیلگران هدف قیمتی 40000 دلاری بیت کوین را حفظ می کنند.

بررسی اخیر انجام شده توسط بلومبرگ Markets Live Pulse نشان می دهد که در صورت عدم پرداخت بدهی نظری در ایالات متحده، بیت کوین می تواند به عنوان یکی از سه دارایی برتر، همراه با طلا و اوراق خزانه ایالات متحده ظاهر شود. این نشان می دهد که اگر سرمایه گذاران به توانایی واشنگتن برای جلوگیری از نکول در بلندمدت شک داشته باشند، ممکن است اشتها برای بیت کوین به عنوان “طلای دیجیتال” ایجاد شود.

مجله: 3.4 میلیارد دلار بیت کوین در جعبه پاپ کورن: داستان هکر جاده ابریشم


نویسنده: Judith BannermanQuist

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید