بنیاد DFINITY با برنامه سازمان ملل متحد همکاری می کند: جزئیات


فهرست

  • بنیاد DFINITY به برنامه توسعه سازمان ملل متحد (UNDP): آنچه باید بدانید
  • DFINITY از ابتکارات اهداف توسعه پایدار (SDG) پشتیبانی می کند

برنامه توسعه سازمان ملل متحد (UNDP) جزئیات یک همکاری جدید را با بنیاد DFINITY، سازمان غیرانتفاعی پشت پروتکل کامپیوتر اینترنتی (ICP) به اشتراک گذاشته است. شرکا برای ایجاد و حفظ یک مجموعه اعتبار جهانی برای مشاغل کوچک با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

بنیاد DFINITY به برنامه توسعه سازمان ملل متحد (UNDP): آنچه باید بدانید

بنیاد DFINITY که کمک های قابل توجهی به بلاک چین پروتکل رایانه ای اینترنتی (ICP) کرده است، یک همکاری طولانی مدت با برنامه توسعه سازمان ملل متحد (UNDP) امضا کرده است، یک ابتکار سازمان ملل که شرکت های کوچک، کوچک و متوسط ​​(SME) را در سطح جهانی هدف قرار می دهد.

چارچوب اعتبارات مورد اعتماد جهانی (UTC)، یک ابزار احراز هویت و تأیید نسل بعدی، در مرکز دستور کار فنی این همکاری قرار دارد.

این در ابتدا همراه با مقامات پولی سنگاپور (MAS) و دیگر شرکای استراتژیک توسعه یافت و در چندین کشور اجرا شد. به دلیل افزایش وابستگی فرامرزی به داده های ارائه شده، این برنامه برای باز کردن دسترسی به MSMها برای تأمین مالی تجارت بین کشورهای شرکت کننده طراحی شده است.

مارکوس نتو، معاون دبیرکل سازمان ملل متحد و مدیر دفتر سیاست و برنامه پشتیبانی برنامه توسعه ملل متحد، بر اهمیت پیشگامانه همکاری برای کارآفرینان در بخش‌های مختلف جهان تأکید می‌کند:

مشارکت با بنیاد DFINITY لحظه مهمی در تلاش‌های ما برای پیشبرد گنجاندن دیجیتال و توانمندسازی اقتصادی برای SMEها در کامبوج است. با استفاده از فناوری پیشرفته، می‌توانیم یک سیستم اعتبار دیجیتال امن‌تر و در دسترس‌تر ایجاد کنیم که توسعه پایدار و رشد اقتصادی را ارتقا می‌دهد.

هدف راه‌حل UTC ترویج پذیرش فناوری‌های دیجیتال، از جمله راه‌حل‌های مبتنی بر بلاک چین، با هدف نهایی ساختن یک اکوسیستم مالی پویا و پایدار است که به SME‌ها قدرت می‌دهد.

DFINITY از ابتکارات اهداف توسعه پایدار (SDG) پشتیبانی می کند

دومینیک ویلیامز، دانشمند ارشد و بنیانگذار بنیاد DFINITY، معتقد است که پیشرفت بار کاری UTC به بخش های مختلف اقتصاد منتفع خواهد شد:

SME ها ستون فقرات اکثر اقتصادها را تشکیل می دهند و ابتکار UTC فرصتی منحصر به فرد برای ایجاد شفافیت و افزایش شمول در یک سیستم مالی است که اغلب نیازهای آنها را برآورده نمی کند. با استفاده از فناوری بلاک چین کامپیوتر اینترنتی، ابتکار UTC بیش از هزار سال تحقیق و توسعه را به کار خواهد گرفت و توسط رمزنگاران و متخصصان برجسته در زمینه هویت دیجیتال پشتیبانی خواهد شد.

بنیاد DFINITY سازنده و مشارکت‌کننده اصلی پروتکل رایانه‌ای اینترنتی (ICP) است، فناوری پایه‌ای که در ایجاد زیرساخت داده غیرمتمرکز و ضد دستکاری مؤثر خواهد بود و سطح بالایی از امنیت و شفافیت مورد نیاز برای موفقیت ابتکار UTC را فراهم می‌کند. . این همکاری نه تنها به نفع شرکت های کوچک و متوسط ​​کامبوج خواهد بود، بلکه پس از اجرای آزمایشی در کامبوج، برنامه ریزی شده است که این پروژه در 10 کشور توسعه یابد.

این ابتکار بخشی از تلاش گسترده UNDP برای استفاده از فناوری و نوآوری برای دستیابی به اهداف توسعه پایدار (SDGs) و بهبود معیشت جمعیت های آسیب پذیر است.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید