DEX Aggregator OpenOcean تبادل زنجیره ای متقابل بین شبکه های اصلی را امکان پذیر می کند

DEX Aggregator OpenOcean تبادل زنجیره ای متقابل بین شبکه های اصلی را امکان پذیر می کند


کاربران می‌توانند دارایی‌های خود را در چندین شبکه مانند اتریوم، BNB Chain، Polygon، Arbitrum، Avalanche و Fantom معامله کنند و پل بزنند.

تجمیع کننده صرافی غیرمتمرکز (DEX) OpenOcean از راه اندازی پلت فرم جدید تبادل زنجیره ای «همه در یک» خود خبر داده است که به کاربران اجازه می دهد تا دارایی ها را بین اتریوم، BNB Chain، Polygon، Arbitrum، Avalanche و Fantom مبادله و پل کنند. .

طبق گفته OpenOcean، پل سلر و پل چند زنجیره ای را در پلتفرم خود ادغام کرده است تا قیمت های رقابتی را در زنجیره های پشتیبانی شده به کاربران ارائه دهد.

با پشتیبانی از بیش از 1100 سکه در چندین زنجیره، هدف تجمع کننده DEX ارائه بازده مبادله متقابل زنجیره ای رقابتی بر اساس محاسبات مختلف از جمله ساختار قیمت گذاری، هزینه های گاز، لغزش و مسیرهای تجاری مختلف بهینه شده است.

تجمیع‌کننده‌های DEX برای اکوسیستم ارزهای دیجیتال حیاتی هستند زیرا به کاربران اجازه می‌دهند تا دارایی‌ها را در شبکه‌های زنجیره بلوکی متعدد مبادله کرده و پل بزنند و انعطاف‌پذیری و قابلیت همکاری بیشتری را در فضا فراهم کنند.

مطالب مرتبط: همانطور که DEX ها با مشکل مواجه می شوند، رویکردهای جدید امیدوار کننده هستند

تجمیع کننده های DEX همچنین به کاربران امکان دسترسی به طیف وسیع تری از دارایی ها را می دهند که ممکن است در یک شبکه DEX یا بلاک چین در دسترس نباشند. آنها همچنین نقدینگی بیشتری را ارائه می دهند و با ادغام نقدینگی از چندین DEX و شبکه های بلاک چین، خرید و فروش دارایی ها را آسان تر می کنند. به طور کلی، جمع‌آورندگان DEX تلاش می‌کنند تا مزایای تبادلات غیرمتمرکز را ارائه دهند و در عین حال تجربه‌ای راحت‌تر و کاربرپسند را برای کاربران فراهم کنند.

در 18 نوامبر، Cointelegraph گزارش داد که پلتفرم‌های DeFi پس از فروپاشی FTX به سود خود ادامه دادند، تا حدی به لطف خروج گسترده از صرافی‌های متمرکز.

پس از رونق FTX، پروتکل‌های DeFi و پلتفرم‌های DEX شتاب بیشتری گرفتند. گزارشی از دلفی دیجیتال نشان می دهد که پلتفرم های DEX پس از سقوط FTX شاهد افزایش 24 درصدی در حجم بوده اند.
نویسنده: Judith BannermanQuist

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉