علیرغم حضورهای متعدد در رسانه ها، بعید است که SBF در روز سیزدهم شهادت دهد

علیرغم حضورهای متعدد در رسانه ها، بعید است که SBF در روز سیزدهم شهادت دهد


یکی از ناظران پیشنهاد کرد که بنکمن-فرید ممکن است به دلیل معنای قانونی دروغ گفتن به کنگره ایالات متحده تحت سوگند، تمایلی به بحث در مورد FTX نداشته باشد.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، نشان داده است که تمایلی به شهادت دادن در برابر کنگره ایالات متحده “تا زمانی که ما یادگیری و بررسی آنچه اتفاق افتاده را به پایان نرسانیم” ندارد.

بانکمن-فرید در پاسخ به توئیتی از ماکسین واترز، نماینده ایالات متحده، از او برای شهادت در جلسه کمیته خدمات مالی ایالات متحده که قرار بود در 13 دسامبر برای بحث درباره “آنچه در FTX رخ داده است” در 2 دسامبر شهادت دهد، پاسخ داد.

مدیر عامل سابق FTX در پاسخی در توییتر در دسامبر اضافه کرد. ” آیا تا 13 خواهد بود.

برخی از جامعه خاطرنشان کردند که این پاسخ با اقدامات اخیر آنها از جمله حضور در چندین مصاحبه رسانه ای و ارسال توییت های بی پایان در مورد آنچه منجر به سقوط FTX در نوامبر شد، مطابقت نداشت.

جیک چروینسکی، رئیس انجمن بلاک چین و دادستان ایالات متحده، جیک چروینسکی به 120500 دنبال کننده خود در توییتر پیشنهاد کرد که Bankman-Fried تمایلی به شرکت در جلسه استماع در دسامبر ندارد.

در 30 نوامبر، Bankman-Fried برای اولین بار پس از فروپاشی FTX به صورت زنده پخش شد، جایی که در جریان نشست DealBook نیویورک تایمز در مورد شرایط پشت سقوط بازار ارزهای دیجیتال مورد سوال قرار گرفت. یک روز بعد، او در یک مصاحبه صبح بخیر آمریکا و همچنین در فضایی در توییتر به میزبانی ماریو نوفل، بنیانگذار و مدیر عامل گروه IBC، نمایش داده شد.

بانکمن-فرید آخرین بار توسط Coffeezilla در مصاحبه ای در توییتر اسپیس در دسامبر مورد بازجویی قرار گرفت.

مربوط: سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، استفاده نادرست از سرمایه مشتری را رد کرد.

در همین حال، برایان آرمسترانگ، مدیرعامل Coinbase اخیراً به روایت به اصطلاح بانکمن-فرید پرداخته است که “حتی ساده لوح ها” نباید ادعای بانکمن-فرید در دسامبر را باور کنند. شرکت بازرگانی Alameda Research در نتیجه یک “خطای حسابداری” ناخواسته ظاهر شد.

در مورد جنجال‌های اخیر رسانه‌ای SBF، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و توییتر، با یکی از اعضای جامعه رمزنگاری «توافق» کردند که SBF تا تاریخ دادگاه مستحق توجه بیشتر رسانه‌ها نیست و اضافه کرد که او به یک «وقفه بزرگسالان» نیاز دارد.
نویسنده: Brayden Lindrea

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉