دموکرات‌ها و نمایندگان با هم متحد می‌شوند تا SBF را برای شهادت در مقابل کنگره تحت فشار قرار دهند


مکسین واترز، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس به SBF گفت: تمایل شما برای صحبت با مردم به مشتریان، سرمایه گذاران و سایرین شرکت کمک خواهد کرد.

رهبری کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده به طور جداگانه از سام بنکمن فرید، مدیر عامل سابق FTX خواسته است در جلسه تحقیقاتی که قرار است در 13 دسامبر برگزار شود، شرکت کند.

ماکسین واترز، دموکرات، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان و پاتریک مک‌هنری، عضو ارشد، در توییت‌هایی در تاریخ 2 دسامبر گفتند: درخواست کرد SBF در یک جلسه استماع با هدف بررسی رویدادهای مربوط به سقوط FTX صحبت می کند. مشخص نیست که آیا قانونگذاران ایالات متحده قصد داشتند مدیر عامل سابق FTX شخصاً ظاهر شود یا از دور باهاما.

“[Sam Bankman-Fried]ما از صراحت شما در بحث هایتان در مورد آنچه در FTX رخ داد قدردانی می کنیم.” فوق الذکر آب ها. تمایل شما برای صحبت با مردم به مشتریان، سرمایه گذاران و سایرین شرکت کمک خواهد کرد.

“همانطور که گفتی، [Sam Bankman-Fried]مک‌هنری گفت: «شما وظیفه دارید که «سعی کنید کار درست را انجام دهید» و «به مشتریان اینجا کمک کنید». اگر این درست است، در کمیته خدمات مالی مجلس در تاریخ 13/12 شهادت دهید.

کمیته مجلس نمایندگان در ماه نوامبر اعلام کرد که انتظار دارد از شرکت‌ها و افراد درگیر در سقوط FTX، از جمله Bankman-Fried، Alameda Research و Binance بشنوند. صرافی اصلی ارز دیجیتال در 11 نوامبر برای فصل 11 ورشکستگی اعلام کرد و پرونده های بعدی نشان داد که ممکن است شرکت در برابر بیش از 1 میلیون طلبکار مسئول باشد.

قانونگذاران ایالات متحده در کمیته کشاورزی سنا در 1 دسامبر جلسه مشابهی برگزار کردند و از روستین بهنام، رئیس کمیسیون معاملات آتی کالا، در مورد کاهش FTX و تأثیر آن بر بازارهای مالی سنتی سؤال کردند. بهنام به «شکاف‌های موجود در چارچوب نظارتی فدرال» اشاره کرد که به طور بالقوه می‌تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه‌گذاران در فروپاشی یک بازار سهام بزرگ دیگر بدون دستور اضافی برای تنظیم‌کننده مالی شود.

مربوط: آیا بیت کوین تنها ارز دیجیتالی است که از FTX جان سالم به در می برد؟

برخی از کاربران کریپتو توییتر اشاره کردند که Bankman-Friend میلیون ها دلار به نامزدهای سیاسی در انتخابات میان دوره ای 2022 ایالات متحده کمک کرده است. بر اساس داده های گزارش شده توسط Opensecrets.org، این کمک ها شامل کمک های مالی 5000 دلاری به یک کمیته اقدام سیاسی بود که از سیندی آکسن، نماینده آیووا و جاش گاتهایمر، نماینده نیوجرسی، که هر دو از اعضای کمیته خدمات مالی مجلس هستند، حمایت می کرد.

از زمان ورشکستگی FTX، Bankman-Fried با عذرخواهی مکرر به خاطر اشتباهاتی که منجر به سقوط بازار سهام شد، قرار گرفتن در معرض رسانه های خود را افزایش داده است. گزارش 16 نوامبر حاکی از آن بود که مقامات در حال بررسی استرداد مدیر عامل سابق به ایالات متحده برای بازجویی بودند، اما در زمان انتشار، بانکمن-فرند هنوز در باهاما بود.
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید