Deloitte بلاک چین را برای اعتبار دیجیتال ادغام می کند


کیف پول اعتبار به عنوان یک افزونه مرورگر ارائه می‌شود و مشتریان می‌توانند بدون اطلاع قبلی از بلاک چین آن را نصب کنند.

شرکت حسابداری Big Four Deloitte فناوری بلاک چین را ادغام کرده است تا مشتریان را قادر سازد تا با یک کیف پول اعتباری واحد خود را احراز هویت کنند تا فرآیندهای تأیید «معمولاً ناکارآمد» را تسهیل کنند.

در اطلاعیه 4 مه، Deloitte اعلام کرد که با بلاک چین KILT، یک پاراچین Polkadot (DOT)، یکپارچه شده است تا اعتبار دیجیتالی قابل استفاده مجدد را صادر کند تا فرآیندهای راستی‌آزمایی «مشتری را بشناسید» (KYC) و «کسب‌وکارتان را بشناسید» (KYB).

هدف ادغام افزایش کارایی رویه های معمولی است که “کار اضافی در فرآیند” ایجاد می کند.

این مقاله گواهی‌های مبتنی بر کاغذ، درخواست‌های احراز هویت که نیازمند چندین نقطه داده است و ذخیره اطلاعات شخصی در چندین پلتفرم به عنوان نمونه‌هایی از این روش‌های تأیید معمولی که ناکارآمد و تکراری هستند، ذکر کرده است.

اضافه شد که چنین فرآیندهایی خطرات بیشتری را برای مشتریان ایجاد می کند.

کیف پول اعتبار به عنوان یک افزونه مرورگر ارائه می شود و مشتریان می توانند آن را بدون اطلاع قبلی از بلاک چین راه اندازی کنند.

در حالی که مشتریان به اعتبار کیف پول دسترسی خواهند داشت، Deloitte این قدرت را حفظ می کند که در صورت تغییر شرایط، آنها را تغییر دهد، همانطور که در افشای ذکر شده است:

اعتبارنامه ها به صورت دیجیتالی توسط Deloitte امضا می شوند. اگر شرایط مشتری پس از صدور اعتبار تغییر کند، Deloitte می‌تواند اعتبار را با استفاده از فناوری بلاک چین لغو کند.

مرتبط با: با روی آوردن صنایع بیشتر به Web3، دیلویت به تجربه های همه جانبه می پردازد

بنیانگذار پروتکل KILT، Ingo Rübe، گفت که راه حل های هویتی کارآمد ساخته شده بر روی KILT به مشتریان اجازه می دهد تا از اعتبار دیجیتال قابل تأیید در چندین سرویس استفاده کنند و در عین حال کنترل بر “زمان و مکان اشتراک گذاری اطلاعات شخصی” را حفظ کنند.

به عنوان پاراچین پولکادوت، «مقیاس و امنیت مورد نیاز شرکای سازمانی» را نیز فراهم می کند.

پولکادوت در 4 ماه مه کمی پس از اینکه Deloitte اعلام کرد که استفاده از راه حل های KILT برای حمایت از فرآیندهای KYC و KYB برای محافظت از موسسات مالی در برابر فعالیت های غیرقانونی حیاتی است، توییت کرد.

این پس از آن اتفاق می افتد که در 26 آوریل گزارش شد که بیش از 300 موقعیت مرتبط با رمزنگاری در Deloitte موجود است که تقریباً همه آنها در همان هفته پست شده اند.

در همین حال، جستجو برای آگهی‌های شغلی مرتبط با رمزنگاری در چهار شرکت حسابداری بزرگ دیگر – Ernst & Young، KPMG، و PricewaterhouseCoopers – نتیجه‌ای نداشت.

مجله: مجله: جو لوبین: حقیقت در مورد تقسیم بنیانگذاران ETH و “کریپتو گوگل”
نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *