پل DeGods و Y00ts NFTs در سولانا.  در اینجا دلیل آن است

پل DeGods و Y00ts NFTs در سولانا. در اینجا دلیل آن است


انتقال دو پروژه برتر NFT سولانا به Polygon و Ethereum برای سه ماهه اول سال 2023 اختیاری است.

شرکت Dust Labs دو پروژه سولانا NFT با عملکرد برتر (DeGods و y00ts) را به Ethereum و Polygon منتقل می کند تا پذیرش آنها را گسترش دهد.

در تاریخ خبر اعلام شد DeGods و 00 ثانیه در 25 دسامبر، صفحه توییتر اعلام کرد که انتظار می‌رود هر دو پروژه NFT در سه ماهه اول سال 2023 به ترتیب به اتریوم و Polygon مرتبط شوند.

DeGods که با نام مستعار Frank III و خالق y00ts، Rohun Vora شناخته می شود، گفت که این تصمیم برای “کاوش در فرصت های جدید” و اجازه دادن به مجموعه برای رشد مداوم گرفته شده است. در این حرکت، توکن DUST، که برای خرید، فروش و برش NFT در اکوسیستم DeGods استفاده می‌شود، به اتریوم و Polygon متصل می‌شود.

Vora در یک پست جداگانه تأیید کرد که دو پروژه NFT در حال حاضر در Solana باقی خواهند ماند پاسخ می دهد به یک کاربر توییتر تایید کرد که پیوند/انتقال “انتخاب” خواهد بود.

دامنه های توییتر در 26 دسامبر، Vora اعلام کرد او به 66000 شنونده گفت که داشتن پروژه‌های NFT روی پلتفرم‌هایی که او می‌دید موج بعدی پذیرش NFT را هدایت می‌کند، امری ساده است.

او در استدلال خود شباهتی به جنگ شدید مالکیت معنوی (IP) بین سرویس‌های استریم مانند نتفلیکس، دیزنی پلاس، و HBO Max داشت – که نشان می‌دهد سرویس استریم که بهترین IP را تضمین می‌کند، در نهایت سهم شیر بینندگان را به دست خواهد آورد. سپس پروژه های بهتری را جذب می کند.

“آنها سعی می کنند بهترین IP را در خدمات استریم دریافت کنند زیرا این IP در نهایت باعث رشد در آن پلت فرم خواهد شد.”

او افزود: «وقتی IP کافی روی پلتفرم دریافت کردید، تبدیل به یک چرخه فضیلت‌آمیز می‌شود، مردم می‌خواهند در نتفلیکس حضور داشته باشند، زیرا این فقط نام تجاری است و جایی است که باید باشد.

او گفت که نبرد مشابهی بین بلاک چین های مختلف در جریان است که سعی در ساخت بهترین پلتفرم های NFT دارند، و خاطرنشان کرد که چون NFT ها به دقت هدایت می شوند، فرصتی برای “چرخه های فضیلت دار” وجود دارد که یک اثر شبکه برای پروژه های NFT ایجاد می کند.

وی افزود: «از آنجا معیارها، حجم و نقدینگی دنبال خواهد شد».

Vora گفت که دیدگاه صعودی در مورد Polygon برای NFTها تحت تأثیر این واقعیت است که دیزنی، آدیداس، نایک و ردیت Polygon را به عنوان پلتفرم NFT خود انتخاب کردند.

Vora همچنین گفت که در حالی که اکثر پلتفرم‌های دیگر پیشنهادهای کمک مالی بسیار بزرگ‌تری نسبت به بسیاری از پیشنهادات Polygon دریافت می‌کنند، Polygon بهترین فرصت‌ها را در آینده برای y00s فراهم می‌کند.

«Polygon به مراتب یکی از کمترین ارزش دلاری بود، اما ما Polygon را انتخاب کردیم زیرا فرصت های زیادی را در سطح استراتژیک می بینیم، و این چیزی است که من را هیجان زده می کند و باید بیش از هر چیز دیگری شما صاحبان را هیجان زده کند. ”

مربوط: Solana TVL نزدیک به یک سوم کاهش می یابد زیرا آشفتگی FTX اکوسیستم را تکان می دهد: Finance Redefined

طبق داده‌های مالی غیرمتمرکز، این خبر به فهرست فزاینده‌ای از نگرانی‌ها برای سولانا اضافه کرد که شاهد کاهش 97.88 درصدی ارزش کل در اکوسیستم (TVL) از 10.17 میلیارد دلار به 215 میلیون دلار بود. کلکسیونر ناپاک کردن.

آناتولی یاکوونکو، یکی از بنیانگذاران سولانا به اشتراک گذاشته شده است احساس “تلخ شیرین” در اخبار 26 دسامبر مبنی بر اینکه پروژه های NFT دیگر “100٪ روی سولانا تمرکز نمی کنند” برای 223600 دنبال کننده توییتر او، اما “این واقعیت” را تصدیق کرد که این پروژه ها می خواهند دامنه خود را گسترش دهند.

اما چهره جنجالی بن “بیت بوی” آرمسترانگ و سهم عادلانه ای از 1 میلیون دنبال کننده او در توییتر به آینده سولانا چندان خوشبین نبودند.

طبق گفته DappRadar، هر دو مجموعه y00ts و DeGods NFT از نظر حجم معاملات فیات در 30 روز گذشته در Solana رتبه اول و دوم را دارند.
نویسنده: Brayden Lindrea

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉