DeFi باید TradFi را تکمیل کند، نه اینکه به آن حمله کند: Finance Redefined

DeFi باید TradFi را تکمیل کند، نه اینکه به آن حمله کند: Finance Redefined


100 توکن برتر DeFi به حرکت صعودی خود تا هفته سوم ژانویه ادامه دادند و بیشتر توکن ها در نمودارهای هفتگی به رنگ سبز معامله می شوند.

به Finance Redefined خوش آمدید، دوز هفتگی شما از بینش مالی غیرمتمرکز ضروری (DeFi) – خبرنامه ای که برای ارائه تحولات کلیدی هفته گذشته برای شما ساخته شده است.

پس از پایان FTX، فضای DeFi آماده است که به طور کامل تغییر شکل دهد زیرا کاربران کریپتو خواستار اقدامات امنیتی و انطباق بهتری هستند.

نقشه راه SushiSwap برای سال آینده شامل توسعه یک صرافی غیرمتمرکز (DEX)، یک انکوباتور غیرمتمرکز و “چند پروژه مخفی” است. مدیرعامل گفت: با ترکیب همه این پروژه ها می تواند سهم بازار خود را 10 برابر کند.

یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل آوا لبز با کوین تلگراف در مورد آینده DeFi و مالی سنتی (TradFi) در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس صحبت کرد و گفت که DeFi باید مکمل TradFi باشد نه اینکه به آن حمله کند. گزارش دیگری از DeFi نشان می دهد که فارکس غیرمتمرکز می تواند هزینه ها را تا 80 درصد کاهش دهد.

100 توکن برتر DeFi شاهد دومین هفته حرکت صعودی قیمت بودند که اکثریت قریب به اتفاق توکن ها در نمودارهای هفتگی به رنگ سبز معامله می شدند.

سرآشپز – تجمیع کننده DEX جدید SushiSwap ’10 برابر سهم بازار ما خواهد بود’

مدیرعامل صرافی غیرمتمرکز SushiSwap چندین به‌روزرسانی برنامه‌ریزی شده را برای این پلتفرم به اشتراک گذاشته است، که می‌گوید قصد دارد تا سال 2023، تنها یک ماه پس از هشدار درباره «کسری قابل‌توجه» در خزانه، سهم بازار خود را 10 برابر کند.

جرد گری، مدیرعامل SushiSwap، برنامه‌های پلتفرم DeFi را در 16 ژانویه اعلام کرد و گفت که این پلتفرم بر روی مجموعه محصولات در راستای برنامه‌های قبلی برای پایدارتر کردن سوشی تمرکز خواهد کرد.

به خواندن ادامه دهید

مدیر عامل شرکت Ava Labs | داووس 2023

DeFi از یک جایگاه کوچک در صنعت مالی به چیزی تبدیل شده است که TradFi در تلاش است آن را وارد کند.

Emin Gün Sirer، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Ava Labs، در مصاحبه با Cointelegraph در مجمع جهانی اقتصاد در داووس، سوئیس، در مورد نقش DeFi در اکوسیستم TradFi و آنچه کاربران می توانند در آینده ای که هر دو نقطه کانونی هستند، انتظار داشته باشند، صحبت کرد. .

به خواندن ادامه دهید

فارکس غیرمتمرکز هزینه ها را تا 80 درصد کاهش می دهد: گزارش

بر اساس مقاله ای که به طور مشترک توسط محققان Circle و Uniswap در 19 ژانویه منتشر شد، اگر بازار ارز شروع به استفاده از پروتکل های DeFi به جای سیستم های متمرکز موجود کند، هزینه حواله ها می تواند “تا 80٪” کاهش یابد.

نویسندگان فعالیت معاملاتی Circle’s USD Coin (USDC) و Euro Coin (EUROC) را در Uniswap از جولای 2022 تا ژانویه 2023 بررسی کردند. آنها دریافتند که حجم کل سکه ها 128 میلیون دلار است که حجم معاملات برخی از آنها به 8 میلیون دلار می رسد. روزها.

به خواندن ادامه دهید

بهره‌بردار Raydium 2.7 میلیون دلار را به میکسر رمزنگاری Tornado Cash منتقل می‌کند

در یک هشدار، شرکت امنیتی بلاک چین CertiK گزارش می دهد که بهره بردار پروتکل Raydium 1774.5 اتر (ETH) را به میکسر ارزهای دیجیتال Tornado Cash ارسال کرده است. ارزش این مبلغ در زمان نگارش حدود 2.7 میلیون دلار است.

در حالی که تیم‌های امنیتی از صرافی‌های مختلف به مقابله با تلاش‌های هکرها ادامه می‌دهند، وجوه به تورنادو کش تحریم‌شده جریان می‌یابد.

به خواندن ادامه دهید

مروری بر بازار دیفای

داده های تحلیلی نشان می دهد که ارزش کل بازار DeFi در هفته گذشته بالای 40 میلیارد دلار باقی مانده است و در زمان نوشتن این مقاله در حدود 44.9 میلیارد دلار معامله می شود. داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که 100 توکن برتر DeFi بر اساس ارزش بازار هفته ای صعودی را پشت سر می گذارند و تقریباً همه توکن ها از بالاترین سطح چند هفته ای خود گذشته اند.

Convex Finance (CVX) با افزایش 37 درصدی قیمت طی هفت روز گذشته، بالاترین سود را در نمودارهای هفتگی داشت و پس از آن Kava (KAVA) با افزایش 34 درصدی قرار گرفت. Synthetix (SNX) 29 درصد افزایش در نمودارهای هفتگی به ثبت رساند، در حالی که بقیه 100 توکن برتر نیز هفته گذشته افزایش داشتند.

از شما برای خواندن خلاصه این هفته از تأثیرگذارترین تحولات DeFi سپاسگزاریم. جمعه آینده برای داستان ها، بینش ها و آموزش های بیشتر در این زمینه پویا در حال پیشرفت به ما بپیوندید.


نویسنده: Prashant Jha

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉