پروتکل DeFi با وجود آشفته بازار، 10 میلیون دلار سرمایه گذاری از Bitfinex و Ava Labs دریافت می کند


نوسانات طولانی مدت بازار، سرمایه گذاران را از حمایت از پروتکل جدیدی که DeFi را با بازار ارز ترکیب می کند، متوقف نکرده است.

با ادامه سرمایه‌گذاری‌ها برای یافتن پروژه‌های امیدوارکننده، بازار خرس کریپتو در حال انجام ثابت کرده است که یک بازار ساخت‌وساز است.

Onomy، یک اکوسیستم مبتنی بر بلاک چین Cosmos، میلیون ها سرمایه گذار را برای توسعه پروتکل جدید خود تضمین کرده است. این پروژه تامین مالی غیرمتمرکز (DeFi) و بازار ارز خارجی را گرد هم می آورد و این بازار را به یک زنجیره تبدیل می کند.

به گفته توسعه دهندگان، آخرین دور سرمایه گذاری 10 میلیون دلار از بازیگران اصلی صنعت مانند Bitfinex، Ava Labs، Maker Foundation و CMS Holdings جمع آوری کرده است.

Lalo Bazzi، یکی از بنیانگذاران Onomy، گفت که هدف اساسی ایجاد یک سازمان مستقل غیرمتمرکز با زیرساخت عمومی باید خدمت به “مستأجر اصلی کریپتو – خود نگهبانی” بدون قربانی کردن تجربه کاربر باشد.

به دلیل رسوایی نقدینگی و ورشکستگی FTX، هم DeFi و هم خود پنهانی از موضوعات داغ در جامعه ارزهای دیجیتال بوده است. برخی از کارشناسان گفته‌اند که یکی از مهم‌ترین درس‌هایی که باید از این وضعیت گرفت، ارزش پلتفرم‌های DeFi در مقایسه با ناظران مرکزی است.

مربوط: بانک تسویه بین المللی اجرای DeFi را در بازارهای CBDC فارکس آزمایش خواهد کرد

پیش بینی ها برای آینده نزدیک این صنعت ترکیبی از یک سال چالش برانگیز دیگر را نشان می دهد، در حالی که همچنان علاقه سرمایه گذاران را حفظ کرده است.

بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط کوین بیس که بین 21 سپتامبر و 27 اکتبر انجام شد، سرمایه گذاران نهادی همچنان مشتاق این فضا هستند. این نشان داد که 62 درصد از سرمایه‌گذاران نهادی با سرمایه‌گذاری‌های کریپتو مورد بررسی، موقعیت خود را در سال گذشته افزایش دادند.

در 9 نوامبر، تنها چند روز پس از رسوایی FTX، کتی وود از سرمایه گذاری ARK 12.1 میلیون دلار دیگر به سهام موجود این شرکت در Coinbase اضافه کرد. همچنین، بانک‌ها همچنان به این صنعت علاقه نشان می‌دهند، به طوری که JP Morgan از DeFi برای تراکنش‌های فرامرزی استفاده می‌کند و BNY Mellon پلتفرم نگهداری دارایی دیجیتال خود را راه‌اندازی کرد.

با این حال، برخی تحقیقات پیش‌بینی می‌کنند که شرایط چالش برانگیز برای صنعت بلاک چین ادامه خواهد داشت و این پتانسیل تا سال آینده نیز ادامه خواهد داشت.


نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید