پروتکل گزینه های DeFi 17 میلیون دلار برای بازار سمت خرید افزایش می دهد


نسخه آتی ویژگی های یک بازارساز خودکار (AMM) و بازار پول را ترکیب می کند.

طبق اعلام این تیم در 24 آوریل، Thetanuts Finance، یک پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) که قراردادهای اختیار ارز دیجیتال را ارائه می دهد، 17 میلیون دلار برای ارائه بازار خرید و لیست سکه های گسترده جمع آوری کرده است.

دور تامین مالی توسط شرکت‌های سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال Polychain Capital، Hyperchain Capital و Magnus Capital هدایت شد.

Thetanuts در حال حاضر DeFi Option Vaults (DOVs) را ارائه می‌کند، که قراردادهای هوشمندی هستند که به معامله‌گران اجازه می‌دهند تا در اتر (ETH)، بیت‌کوین پیچیده (WBTC)، Fantom (FTM)، Avalanche (AVAX) و سایر ارزهای رمزنگاری شده، گزینه‌های تماس یا قرار دادن را بفروشند.

این تیم قصد دارد از وجوه جدید برای ایجاد یک “بازار گزینه های آلتکوین سمت تماس” برای جذب خریداران گزینه استفاده کند. در این اطلاعیه اشاره شد که تاکنون، پروتکل‌های گزینه‌های DeFi به جای معامله‌گران گزینه‌های جستجوگر اهرم، بر جذب فروشندگانی که به دنبال درآمد ثابت هستند، متمرکز بوده‌اند. توسعه دهندگان امیدوارند با استفاده از سرمایه های تازه جمع آوری شده، یکی از اولین پروتکل هایی باشند که محصولات کافی برای سمت خرید در بازار آپشن ها ارائه می کنند.

آنها همچنین امیدوارند که عرضه‌های سکه‌های خود را به گونه‌ای گسترش دهند که «آلت‌کوین‌ها» یا سکه‌هایی با ارزش بازار کوچک‌تر، از جمله توکن‌هایی از شبکه‌هایی که از ماشین مجازی اتریوم (EVM) استفاده نمی‌کنند، در بر بگیرد. بازار آپشن های جدید ویژگی های پروتکل Automated Market Maker (AMM) و بازار پول سنتی را برای ایجاد یک سیستم منحصر به فرد برای معاملات گزینه ها ترکیب می کند. به زودی در نسخه بتا در دسترس خواهد بود.

مرتبط با: CME برای تمدید انقضای اختیار بیت کوین و اتر پس از رکورد حجم روزانه

جاش روزنتال، مدیر پورتفولیوی Polychain Capital گفت که بازار آتی از یک بازار مالی باثبات با انتقال جهان به Web3 پشتیبانی خواهد کرد. او گفت: “مشتقات تابعی جزء مهم یک بازار مالی سالم هستند.”

بر اساس تحقیقات انجام شده توسط سازمان تجارت جهانی FIA، بازار سنتی آتی و اختیار معامله در 9 ماهه اول سال 2022 بیش از 60.6 میلیارد قرارداد معامله کرده است. بنابراین، شرکت های رمزنگاری به طور فزاینده ای به بازار آتی روی می آورند. در 20 آوریل، Coinbase اعلام کرد که در حال توسعه یک صرافی مشتقات رمزنگاری مبتنی بر برمودا است. در 22 آوریل، جمینی اعلام کرد که در آینده نزدیک گزینه های بیت کوین (BTC) و اتر را نیز در صرافی غیر ایالات متحده ارائه خواهد کرد.
نویسنده: Tom Blackstone

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید