تبادل غیرمتمرکز PancakeSwap به GameFi منتقل می شود


DEX با پروتکل BNB GameFi Mobox برای ایجاد یک بازی دفاعی برج بلاک چین همکاری کرده است.

در 29 می، صرافی غیرمتمرکز (DEX) PancakeSwap اعلام کرد که یک بازی جدید GameFi دفاع از برج را در کنار پروتکل BNB GameFi Mobox راه اندازی کرده است. این بازی با نام Waffle Keepers به ​​بازیکنان این امکان را می دهد تا از توکن های کیک اصلی DEX برای کسب جوایز درون بازی استفاده کنند.

ابزارهای کمکی برای توکن‌های کیک در Pancake Protectors شامل سرعت بخشیدن به فرآیند تراز کردن، خرید ارز درون بازی، ادعای قهرمانان کیک، قرار دادن کیک برای کسب منابع و باز کردن سطوح بازی است. همچنین یک بازار درون بازی برای تجارت قهرمانان کیک وجود خواهد داشت و این بازار را می توان با شرکت در قرعه کشی هایی که پاداش های ارتقاء توکن (NFT) بی نظیری ارائه می دهد، توسعه بیشتری داد. سازندگان بازی را به شرح زیر توضیح دادند:

“برگرفته از بازی دفاعی MOBOX MOBOX، بازیکنان نقش یک فرمانده را بر عهده می گیرند تا شخصیت های قهرمانانه در سطوح مختلف را جمع آوری کنند و یک بازی دفاع از برج را انجام دهند. شخصیت های قهرمان CAKE محبوب ترین شخصیت های بازی هستند و می توان آنها را با توکن های کیک خریداری کرد.

همچنین، بازیکنان NFT های خود را با قهرمانان درون بازی ادغام می کنند و آن را در پروفایل PancakeSwap خود نمایش می دهند.

بازی Pancake Keepers

PancakeSwap که در سال 2020 راه اندازی شد، به یکی از محبوب ترین DEX ها با حجم معاملات 462 میلیارد دلاری و ارزش کل قفل شده بیش از 2.5 میلیارد دلار تبدیل شده است.

در ماه آوریل، DEX پیشنهاد Pancakeswap v2.5 tokenomics را برای کاهش نرخ تورم توکن کیک از 20% به محدوده هدف 3% تا 5% پذیرفت. قیمت توکن های کیک در ماه گذشته در زمان انتشار 36 درصد کاهش یافت و به 1.73 دلار رسید که دلیل آن کاهش ارزش جوایز اسمی شرط بندی کیک بود. قبل از این پیشنهاد، PancakeSwap یک مدل انتشار توکن بالا را برای تشویق کاربر اجرا کرد.

مجله: کارمندان Huobi شورش می کنند، GameFi زندگی می کند، Antminer روی استروئیدها


نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید