صرافی غیرمتمرکز dYdX “بسته شدن” خدمات را برای کاربران کانادایی اعلام کرد


این صرافی گفت: ما امیدواریم که محیط نظارتی در کانادا به مرور زمان تغییر کند تا به ما امکان ادامه خدمات در این کشور را بدهد.

صرافی مشتقات ارزهای دیجیتال dYdX اعلام کرده است که حساب های کاربری کانادایی را تا هفت روز آینده برای خروج از بازار محدود می کند.

در یک پست وبلاگی در 7 آوریل، dYdX گفت که سرویس‌ها را در کانادا «بسته» و با جلوگیری از پیوستن کاربران جدید در این کشور شروع می‌کند. در 14 آوریل، صرافی همه کاربران کانادایی موجود را به “فقط حالت بسته” تغییر خواهد داد و فقط اجازه برداشت را می دهد.

صرافی گفت: “dYdX متعهد به ارائه شفافیت در تصمیم گیری های محصول و دموکراتیک کردن دسترسی به فرصت های مالی است.” “ما امیدواریم که محیط نظارتی در کانادا در طول زمان تغییر کند تا به ما امکان ادامه خدمات در این کشور را بدهد.”

این اقدام پس از آن صورت می گیرد که مدیران اوراق بهادار کانادا محدودیت های بیشتری را در مورد الزامات ثبت نام صرافی های رمزنگاری در این کشور اعلام کردند. این قوانین پلتفرم‌ها را ملزم می‌کرد تا «به مشتریان کانادایی اجازه دهند برای خرید و فروش هر دارایی رمزنگاری که خود یک امنیت و/یا مشتق است، قراردادهای رمزنگاری منعقد کنند».

مرتبط با: GMX و dYdX برای بهترین موقعیت مشتقات غیرمتمرکز رو به رو می شوند

در سپتامبر 2022، بسیاری از کاربران dYdX و کسانی که در فضای کریپتو هستند، از تبلیغ صرافی غیرمتمرکز انتقاد کردند که 25 دلار پاداش سپرده را برای تأیید هویت شخصی با استفاده از یک تصویر وب‌کم زنده ارائه می‌کرد. صرافی بعداً به دلیل “تقاضای شدید” به جای برخی نگرانی های ادعایی حفظ حریم خصوصی، برنامه را خاتمه داد.

مجله: راهنمای رمزنگاری شما در تورنتو: شهر کریپتو


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *