Decentraland اجاره ملک مجازی را برای صاحبان زمین راه اندازی می کند


پلتفرم Metaverse اعلام کرده است که کاربرانی که مالک زمین در Decentraland هستند، می توانند به طور رسمی حقوق دامنه را از طریق بازار دیجیتال آن اجاره کنند.

پلتفرم Metaverse Decentranland یک ویژگی پلتفرم جدید را اعلام کرده است که به کاربران دارای سرزمین مجازی اجازه می دهد اساساً صاحب خانه شوند. اکنون مالکان می توانند به طور رسمی املاک خود را برای دوره های از پیش تعریف شده به سایر کاربران در پلت فرم اجاره دهند.

این به کاربران اجازه می دهد تا از دارایی های متاورس خود درآمد غیرفعالی کسب کنند.

Decentraland دارندگان LAND را به عنوان حساب‌ها یا آدرس‌های کیف پولی طبقه‌بندی می‌کند که قرارداد هوشمندی برای LAND دارند، خواه «قطع، املاک یا هر دو».

تمام اجاره نامه های LAND با توکن محلی Decentraland (MANA) انجام می شود و در مجموع پیش پرداخت می شود. این پلتفرم نمونه هایی از دانشگاه های دیجیتالی را ارائه داد که زمین را برای ساختن پردیس اجاره کردند، یا دی جی ها فضایی را برای یک باشگاه یا مهمانی اجاره کردند.

مشابه بیشتر اجاره‌های املاک فیزیکی، مالکان Decentraland نمی‌توانند زمین را بفروشند و تا پایان مدت اجاره نمی‌توانند هیچ پیشنهادی برای خرید دریافت کنند.

پیروان Decentraland در توییتر پیشنهاد کردند که همان سرویس اجاره ای باید برای پوشیدنی ها نیز در دسترس باشد. به طور کلی، پاسخ جامعه مثبت بود.

مربوط: آینده پذیرش قراردادهای هوشمند برای مشاغل

این در حالی است که متاورس به تکامل خود ادامه می دهد و توجه بیشتری را از داخل و خارج از صنعت Web3 به خود جلب می کند.

خود کلمه متاورس در فرهنگ لغت آکسفورد به عنوان کلمه سال انتخاب شد، اما در نهایت مقام دوم را به خود اختصاص داد.

غول اینترنتی سابق موزیلا اخیرا Active Replica را خریداری کرده است تا قدرت فروشگاه ابرداده خود را تقویت کند و تجربیات دیجیتالی کاربران خود را افزایش دهد. توسعه دهنده متاورس و گیم فای، انیموکا، شایعاتی مبنی بر ایجاد یک صندوق متاورس میلیارد دلاری برای توسعه دهندگانی که به دنبال ایجاد واقعیت دیجیتال هستند را تایید کرد.

Metaverse همچنان دروازه ای به دنیای بزرگتر Web3 است، به ویژه برای رویدادهای بزرگ مانند جشنواره ها و هفته مد، اعضای جدید انجمن و توسعه دهندگان.


نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید