دیل باکس 125 میلیون دلار بلاک چین و صندوق سرمایه گذاری وب 3 راه اندازی می کند

دیل باکس 125 میلیون دلار بلاک چین و صندوق سرمایه گذاری وب 3 راه اندازی می کند


این شرکت قبلاً در انتشار سهام و اوراق قرضه برای استارت آپ ها تخصص داشت.

بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی که در 18 ژانویه منتشر شد، پلتفرم مشاوره و ارائه توکن بازار سرمایه مستقر در ایالات متحده، Deal Box، بازوی سرمایه گذاری خطرپذیر جدید 125 میلیون دلاری را راه اندازی کرده است که به طرح های بلاک چین و وب 3.0 اختصاص دارد. این صندوق که Deal Box Ventures نام دارد، در شرکت هایی سرمایه گذاری خواهد کرد که در زمینه های رشد در حال ظهور، املاک و مستغلات، فین تک، فن تک و تاثیرات اجتماعی طبقه بندی می شوند. توماس کارتر، بنیانگذار و رئیس Deal Box، این را در مورد توسعه امروز می گوید:

Deal Box Ventures نقطه عطفی در سفر ما برای سرمایه‌گذاری روی امیدوارکننده‌ترین و مخرب‌ترین استارت‌آپ‌های بلاک چین با ساده‌سازی و بازطراحی مدل‌های تأمین مالی سنتی، ارائه ابزارها و اکوسیستم تأمین مالی مورد نیاز آنها برای موفقیت است.»

به عنوان بخشی از سرمایه گذاری اولیه خود در وب 3.0، Deal Box سهام توتال خدمات شبکه، Rypplzz و هوش مصنوعی Forward-Edge را به دست آورد. Rypplzz از بلاک چین برای اتصال اشیاء دیجیتال و فیزیکی برای تجربیات مبتنی بر مکان استفاده می کند. هوش مصنوعی Forward-Edge می گوید از فناوری به همین نام برای بهبود وضعیت انسانی استفاده می کند، در حالی که خدمات شبکه توتال ادعا می کند که یک UCID (شناسه ارتباطات جهانی) بلاک چین را برای بهبود امنیت زنجیره تامین توسعه داده است.

کوین تلگراف قبلاً در سال 2022 گزارش داده بود که بودجه سرمایه گذاری خطرپذیر بلاک چین علیرغم ادامه بازار نزولی از سال 2021 گذشته است. در مجموع 36.1 میلیارد دلار برای صنعت در طول سال جمع آوری شد، در مقایسه با 30.3 میلیارد دلار در سال 2021.

Deal Box قبل از شروع بازوی سرمایه گذاری خود در ارائه مشاوره حقوقی، حسابداری و بیانیه سرمایه به کارآفرینان استارتاپ تخصص داشت. یکی از جنبه‌های تمرکز آن اوراق بهادار دیجیتال است، جایی که شرکت‌ها با انتشار اوراق قرضه یا سهام به سرمایه سرمایه‌گذاران دسترسی پیدا می‌کنند. این شرکت که در سال 2005 تأسیس شد، می گوید بیش از 500 مشتری دارد.


نویسنده: Zhiyuan Sun

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉