داووس 2023: آموزش کلید دستیابی به پایداری در بلاک چین و فراتر از آن است

داووس 2023: آموزش کلید دستیابی به پایداری در بلاک چین و فراتر از آن است


کریستینا لوکرزیا کورنیر، سردبیر کوین تلگراف، در کنفرانس داووس 2023 در سوئیس، میزگردی را در مورد پایداری در دنیای بلاک چین مدیریت کرد.

مجمع جهانی اقتصاد (WEF) در داووس، سوئیس، هر ساله رهبران و متفکران جهانی را از بخش‌های مختلف گرد هم می‌آورد تا بر مسائل جهانی تمرکز کنند. از آنجایی که دنیای کریپتو و بلاک چین همچنان وارد جریان اصلی می شود، این موضوع نیز به موضوع بحث در رویداد قبلی تبدیل شده است.

کریستینا لوکرزیا کورنیر، سردبیر کوین تلگراف، پانلی را در 17 ژانویه مدیریت کرد که تلاش‌های پایداری در صنعت بلاک چین را مورد بررسی قرار داد.

در حالی که همه اعضای میزگرد پیشینه یکسانی نداشتند، پانل “ظهور فناوری های پیشرفت” به اتفاق آرا آموزش و یادگیری را به عنوان راه اصلی برای ایجاد پایداری در فناوری های نوظهور برجسته کرد.

تمرکز این پنل بر پایداری در صنعت بلاک چین از طریق دو لنز بود. یکی از آنها در معنای “سبز” کلمه – کارآمدتر انرژی و پایدار برای محیط زیست است. دیگری در مورد تأثیر بلندمدت پروژه ها و ابتکارات در فضای گسترده تر Web3 صحبت می کند.

Mark Mueller-Eberstein، مدیر عامل شرکت مشاوره تجاری Adgetec Corporation، خاطرنشان کرد که صنعت از “گرین شویی” رنج می برد، اما استانداردهای تأییدی که می توان از بلاک چین به دست آورد، می تواند بهره وری را در شیوه های پایداری در صنعت باز کند.

بسیار مهم است که بدانیم می‌توانیم به داده‌ها اعتماد کنیم. به همین دلیل است که فکر می‌کنم بلاک چین از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی ادامه داد که آموزش جامعه به ویژه نسل آینده «سنگ محک همه ما به عنوان جوامع و افراد» خواهد بود.

مربوط: از بازی‌ها تا قلک‌ها: آموزش «کوچولوهای» بیت کوین در آینده

کریستینا کورپ، رئیس Purpose Entertainment و بنیانگذار SPACE for a Better World، اهمیت آموزش برای نسل‌های قدیمی‌تر را با مثال یکی از نمایندگان کنگره آمریکا بالای 70 سال که آموزش خودآموزی در هوش مصنوعی را آغاز کرده است، برجسته کرد.

این همه مردم چگونه می توانند در مورد قانون تصمیم بگیرند، در حالی که تکنولوژی یا این دنیای جدید را نمی فهمند؟

Betsabe Botaitis، مدیر مالی و خزانه‌دار بنیاد Hedera، اعتماد را به عنوان پایه‌ای برای یک صنعت پایدارتر لمس کرد، به‌ویژه گفت که صنعت بلاک چین گاهی اوقات می‌تواند تا حدودی شهرت منفی داشته باشد.

ما باید مراقب این موضوع باشیم، زیرا به راحتی می توان فکر کرد که یک ایده جدید می تواند فوراً سرمایه گذاری شود. و همیشه اینطور نیست.

Botaitis از ردیابی اعتبار کربن به عنوان نمونه ای از یک جایگاه اعتمادسازی استفاده کرد که در آن بلاک چین می تواند برای این شفافیت و تأیید استفاده شود.

این افتخار بزرگی است که ببینیم چگونه شرکت‌ها گرد هم می‌آیند تا واقعاً این پایه اعتماد، یک لایه تغییر ناپذیر را ایجاد کنند.»

بوتایتیس ادامه داد و گفت: ایجاد و به جای گذاشتن میراثی پایدار برای نسل‌های آینده فقط ثروت نیست، بلکه داشتن یک محیط امن برای آن ثروت و آموزش بار دیگر کلیدی است.

فناوری بسیار کمی برای آموزش مدیریت دارایی ارائه شده است. من فکر می کنم بخش خصوصی، تنظیم کننده ها و هر کس دیگری که این گفتگو را دارد باید این آموزش را ببیند.

آموزش همچنان یک نقطه تماس کلیدی در فضای وب 3 است و بسیاری از برندها و ابتکارات بر آموزش کاربران در کنار پیشرفت های فنی تمرکز دارند.


نویسنده: Savannah Fortis

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉