عبور جسورانه از کنار ماشین در SBF: 3 نفر از سنگر فرار کردند: وکلا

عبور جسورانه از کنار ماشین در SBF: 3 نفر از سنگر فرار کردند: وکلا


این وکیل تاریخ و زمان وقوع حادثه را مشخص نکرد و مدعی شد که پرسنل امنیتی نتوانسته اند مشخصات پلاک خودرو را به دست آورند.

وکلای SBF ادعا کردند که این سه نفر خودروهای خود را به سمت سنگر فلزی خارج از خانه خانواده وی، جایی که سام بنکمن-فرید در حال حاضر در بازداشت خانگی است، راندند.

در پرونده ای که در دادگاه فدرال ثبت شده است، وکلای مدیر عامل سابق FTX گفتند که این سه مرد پس از برخورد با سنگر از ماشین پیاده شدند و به یک نگهبان امنیتی که از خانه محافظت می کرد، گفتند: “شما نمی توانید ما را متوقف کنید.”

این سه نفر ناشناس قبل از اینکه ماموران امنیتی پلاک خودرو را ثبت کنند، موفق شدند از آنجا دور شوند.

بر اساس گزارش رویترز، این حادثه در پرونده دادگاهی در 19 ژانویه شرح داده شد که به گفته آنها بر خطرات امنیتی موسس FTX و افراد مرتبط با او، از جمله دو نفری که وثیقه 250 میلیون دلاری بانکمن-فرید را تضمین کردند، تأکید کرد:

با توجه به بدنام بودن این پرونده و توجه رسانه‌ها به آن، منطقی است که فرض کنیم ضامن‌های غیروالد نیز در صورت افشای هویت خود با نگرانی‌های مهمی در خصوص حریم خصوصی و امنیتی مواجه خواهند شد.

با این حال، وکلا تاریخ و زمان وقوع حادثه را مشخص نکردند.

در 12 ژانویه، وکلای نمایندگی برخی از بزرگترین رسانه های ایالات متحده، از جمله بلومبرگ، سی ان بی سی، رویترز و فایننشال تایمز، به قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده، لوئیس کاپلان نامه نوشتند و نام ضامنان را جویا شدند.

طرفداران رسانه استدلال کردند که حق مردم برای اطلاع از ضامن‌های بانکمن-فرید به طور قابل‌توجهی بیشتر از حقوق آنها برای حفظ حریم خصوصی و امنیت است.

با توجه به اینکه سهام بانکمن-فرید روابط نزدیکی با برخی از ثروتمندترین و مرتبط ترین افراد سیاسی روی کره زمین دارد، وکلا استدلال کردند که چنین عدم افشای می تواند اعتماد عمومی را به نهادهای دولتی ایالات متحده تضعیف کند.

مربوط: سود FTX از سکه های باد شده Sam Bankman-Fried: گزارش

بانکمن-فرید در دسامبر به ایالات متحده مسترد شد و در 3 ژانویه 2023، هر هشت اتهام کلاهبرداری و توطئه علیه خود را رد کرد.

همه اتهامات مربوط به دخالت ادعایی وی در سقوط فاجعه بار FTX در ماه نوامبر است. این شخص جنجالی تا تاریخ جلسه دادگاه در 2 اکتبر 2023 در خانه خانواده خود در کالیفرنیا در بازداشت خانگی است.


نویسنده: Brayden Lindrea

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉