دن تاپیرو بهترین کاتالیزور برای تقویت رشد بیت کوین (BTC) را نشان می دهد


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین (BTC) می تواند در یک حرکت نادر از بازاری که سهام عمیقی در املاک و مستغلات دارد، از چین سود ببرد. اگرچه چین از نظر نقدینگی بازار از نظر سرمایه از ایالات متحده عقب است، اما همچنان منطقه مهمی است که می تواند بر بهبود بازار تأثیر بگذارد.

احساسات دن تاپیرو

دن تاپیرو، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت 10T Holdings، رشد عظیم چینی را به سخره گرفت. برای کشوری که بخش املاک و مستغلات آن از سال 2020 در وضعیت نامناسبی قرار دارد، دولت اکنون در حال بررسی اجرای تسهیل کمی (QE) است، اقدامی که تلاش‌های وام‌گیری شرکت را تشویق می‌کند.

مرتبط با

در حالی که QE یک معیار اقتصادی موردی است، توسعه دهندگان املاک چینی با کمبود نقدینگی اکنون به بودجه عملیاتی بیشتری دسترسی دارند. اگرچه انتظار می‌رود این اقدام باعث راه‌اندازی مجدد کسب‌وکارها شود، اما آزاد شدن سرمایه به عنوان نقدینگی می‌تواند فشار بیشتری بر ارز فیات وارد کند.

کاهش ارزش بالقوه فیات که به دنبال سیل اقتصاد به وجود می آید، یک کاتالیزور بالقوه برای بیت کوین و سایر محافظ های اصلی در برابر تورم (طلا) است. به گفته دن تاپیرو، “افزایش انفجاری سهام املاک چین” پس از بیش از یک دهه بازار نزولی دردسرهای زیادی را ایجاد کرده است.

این محور جدید از نظر افزایش نقدینگی جهانی مثبت است که بیت کوین نیز می تواند به آن تکیه کند. طبق پیش بینی وی، سایر دارایی ها و سهام ریسک مانند اتریوم و NASDAQ Composite با فناوری سنگین نیز به طور کلی سود خواهند برد.

تاثیر مستقیم بیت کوین

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین نوسانات شدیدی را تجربه می کند و با افزایش 0.17 درصدی به 66152.64 دلار رسیده است. در حالی که وسوسه انگیز است که نشان دهیم این افزایش می تواند قیمت را در کوتاه مدت به سطوح بی سابقه ای برساند، شایان ذکر است که بادهای منفی قابل توجهی همچنان در پیش است. درآمد معدنچیان پس از نصف شدن هنوز نمی تواند تثبیت شود، که با ایجاد دروازه ای مستقیم برای کاهش عرضه، بر تعادل بازار تأثیر می گذارد.

مرتبط با

با این حال، بیت کوین به عنوان یکی از بادوام ترین دارایی ها در جهان شناخته می شود. همانطور که تاپیرو گفت، زمانی که قیمت‌های بازار تحت تأثیر QE املاک چین قرار گیرد، کشف قیمت واقعی BTC می‌تواند آغاز شود.

با نگاهی به چشم انداز بازار، تاپیرو خوشبین است که بیت کوین در بلندمدت از 90000 دلار به 200000 دلار خواهد رسید.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید