CZ به دلایل پشت سر آخرین FUD بایننس می پردازد

CZ به دلایل پشت سر آخرین FUD بایننس می پردازد


به گفته CZ، FUD بایننس در درجه اول ناشی از عوامل خارجی است – نه خود صرافی.

مدیر عامل Binance Changpeng “CZ” Zhao در 23 دسامبر در توییتر گفت: اشتراک گذاری دیدگاهی در مورد دلایل ترس، عدم اطمینان و سوء ظن اخیر (FUD) پیرامون مبادلات ارز دیجیتال.

به گفته CZ در این موضوع، FUD بایننس عمدتاً ناشی از عوامل خارجی است – نه خود صرافی.

یکی از دلایلی که مدیرعامل به آن اشاره کرد این بود که برخی از جامعه ارزهای دیجیتال از تمرکززدایی متنفر بودند. او گفت: «اگرچه CEX به پذیرش سریع‌تر ارزهای دیجیتال کمک می‌کند، اما آنها از CEX متنفرند.

CZ همچنین به مایک مک‌کافری، مدیرعامل The Block اشاره می‌کند که مخفیانه با وام‌هایی از Alameda Research، با لابی کردن فزاینده بایننس علیه بازار سهام و «خریدن خانه‌های مدیران اجرایی و غیره»، به پلتفرم خبری کریپتو کمک مالی می‌کند.

مک کافری در 9 دسامبر پس از افشای دو وام به مبلغ 27 میلیون دلار از بخش صندوق تامینی گروه FTX از سمت مدیرعاملی کنار رفت.

مطالب مرتبط: با افزایش انتقادات از مبادله، بایننس به گروه لابی می‌پیوندد

CZ بارها پوشش رسانه ای را به عنوان علت FUD ذکر کرده و برخی را متهم به “گرفتن پول” برای تولید آن – بدون ارائه هیچ مدرکی کرده است.

علاوه بر این، مدیر اجرایی خاطرنشان کرد که سیاستمداران محافظه کار که برای محافظت از موسسات مالی سنتی در برابر فساد ارزهای دیجیتال تلاش می کنند نیز اطلاعات نادرستی را منتشر می کنند. سی.

در نهایت، CZ ادعا کرد که ممکن است “فقط نژادپرستانه نسبت به تعداد بسیار کمی از کانادایی های حسود یا چینی” بوده باشد که به گسترش FUD علیه بازار سهام کمک کرده است.

سرمایه گذاران در پاسخ به FUD پیرامون Binance از زمان سقوط FTX، دارایی های رمزنگاری خود را به سمت خود نگهداری و سایر صرافی ها منتقل می کنند. تعدادی از نگرانی ها در مورد نقدینگی، ذخایر و تحقیقات در حال انجام بورس در ایالات متحده منجر به خروج میلیاردها دلار در چند هفته گذشته شده است.

همانطور که Cointelegraph گزارش داد، بایننس همچنین یک پست وبلاگی به زبان چینی را در 22 دسامبر منتشر کرد که به هفت موضوع کلیدی که شرکت قصد دارد شفاف سازی کند، می پردازد.
نویسنده: Ana Paula Pereira

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉