بنیانگذار Curve Finance بدهی خود را به 42.7 میلیون دلار کاهش داد و وام Aave را به طور کامل پرداخت کرد


مایکل اگوروف، بنیانگذار Curve Finance، هنوز 42.7 میلیون دلار در چهار پروتکل از جمله Silo، Fraxlend، Inverse و Cream بدهکار است.

مایکل اگوروف، بنیانگذار پروتکل منحنی مالی غیرمتمرکز (DeFi)، اخیرا وام های خود را در پلتفرم وام دهی Aave بست و وضعیت بدهی خود را در سایر پروتکل های DeFi به 42.7 میلیون دلار کاهش داد.

بر اساس پلتفرم تحلیلی روی زنجیره Lookonchain، بنیانگذار Curve 68 میلیون توکن CRV به ارزش 35.5 میلیون دلار را به پروتکل اعتباری Silo سپرده و 10.77 میلیون از استیبل کوین crvUSD در دو روز گذشته وام گرفته است. پس از آن، Egorov crvUSD را به Tether (USDT) تبدیل کرد و تمام بدهی خود را در Aave پرداخت کرد.

بر اساس گزارش Lookonchain، بنیانگذار Curve Finance در حال حاضر در مجموع 253.67 میلیون توکن CRV وثیقه و 42.7 میلیون دلار بدهی باقی مانده در چهار پروتکل از جمله Silo، Fraxlend، Inverse و Cream دارد.

در 1 آگوست، اگوروف در مورد 100 میلیون دلار بدهی DeFi تیتر اخبار شد. گزارش‌ها حاکی از آن است که کاهش بیشتر قیمت توکن‌های Curve DAO (CRV) می‌تواند به طور بالقوه باعث انحلال و رونق DeFi شود. بنیانگذار Curve Finance با مشاهده خطرات، اقداماتی را برای کاهش بدهی و نرخ بهره برداری خود در آن زمان انجام داد.

مرتبط با: استخرهای Curve Finance با بیش از 47 میلیون دلار به دلیل آسیب‌پذیری ورود مجدد مورد سوء استفاده قرار گرفتند.

در آن زمان، قیمت توکن‌های CRV با کاهش شدیدی روبه‌رو شد، زیرا پروتکل به دلیل آسیب‌پذیری ورود مجدد، با حمله 47 میلیون دلاری مواجه شد. در 30 جولای، چندین استخر پایدار در Curve Finance به دلیل آسیب‌پذیری در زبان برنامه‌نویسی Vyper مورد سوء استفاده قرار گرفت. طبق گفته Curve Finance، قفل‌های ورود مجدد شکست خوردند و دسترسی به استخرها به دست آمد. قیمت توکن های CRV از 0.73 دلار در 30 جولای به 0.50 دلار در اول آگوست کاهش یافت.

مجله: Hodler’s Digest: DeFi با تست استرس روبرو می شود، تجارت ارزهای دیجیتال هنگ کنگ از بایننس می ترسد
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید