صرافی کریپتو پاتریشیا نیجریه در میان سردرگمی تلاش می کند توکن خود را افشا کند


پاتریشیا توضیح داد که این کار مانند یک سند IOU (من به شما بدهکارم) عمل می کند و به عنوان ابزاری برای صرافی برای تصدیق بدهی خود به کاربرانش عمل می کند.

صرافی ارز دیجیتال نیجریه ای اعلامیه پاتریشیا در مورد توکن پاتریشیا (PTK) با تردید کاربرانی مواجه شد که از رسانه های اجتماعی برای زیر سوال بردن دلایل این اقدام استفاده کردند. اکنون، در پاسخ به این واکنش، شرکت صرافی رمزنگاری کاغذ سفیدی منتشر کرده است که تلاش می‌کند عملکرد مورد نظر Patricia Token را توضیح دهد.

بر اساس وایت پیپر منتشر شده، توکن پاتریشیا یک سکه پایدار نیست، بلکه یک توکن بدهی است که برای مدیریت بدهی های کاربران به مشتریان صادر می شود. پاتریشیا گفت که این کار مشابه یک سند IOU (من به شما بدهکارم) عمل خواهد کرد، به عنوان ابزاری برای صرافی برای تایید بدهی خود به کاربرانش عمل می کند و قول می دهد در آینده به دارندگان برای هر توکن پاتریشیا 1 USDT پرداخت کند.

در آوریل 2023، صرافی ارز دیجیتال نیجریه، پاتریشیا، برداشت‌ها و سپرده‌گذاری‌ها را به دلیل تخلف متوقف کرد. با این حال، مشتریانی که ماه‌ها به دلیل این تخلف نمی‌توانند به وجوه خود دسترسی داشته باشند، تحت تأثیر این اطلاعیه‌ها قرار نگرفتند. آنها سوالاتی مانند نحوه پشتیبانی از توکن و اینکه چرا پاتریشیا آنها را بدون رضایت مشتری تبدیل کرد، مطرح کردند. یک سوال مهم این است که آنها چه زمانی می توانند به وجوه خود دسترسی پیدا کنند. وایت پیپر PTK پاسخ خاصی به این سوال ارائه نمی دهد.

طبق این مقاله، کاربرانی که موجودی BTC و naira آنها به PTK تبدیل شده است، می‌توانند آن را به USDT تبدیل کنند، که سپس می‌تواند با ارزهای دیجیتال دیگر یا فیات‌هایی مانند naira مبادله شود. همه تبدیل‌ها براساس ارزش دلار دارایی از تاریخ ۲۹ آوریل ۲۰۲۳ تعیین می‌شود. با این حال، راه‌اندازی برنامه جدید Patricia Plus باعث ضرر مشتریان در BTC و naira به دلیل دسترسی به توکن‌های PTK می‌شود که به عنوان بدهی آنها عمل می‌کند. سکه ها

مرتبط با: بیت کوین در غرب آفریقا با حرکت آموزش کشش پیدا می کند

در سال 2016، Bitfinex پس از یک هک که منجر به از دست دادن 119756 بیت کوین (معادل 72 میلیون دلار در آن زمان) شد، BFX را راه اندازی کرد. مشابه رویکرد پاتریشیا، Bitfinex یک توکن بدهی به نام BFX را برای جبران خسارت مشتریان خود که تحت تأثیر این حمله قرار گرفتند، منتشر کرد و در نهایت این توکن ها را از مشتریان خریداری کرد.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های رمزنگاری واقعاً با پول شما چه می کنند؟
نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید