آیا بازار ارزهای دیجیتال باز می گردد؟ ارزش بازار استیبل کوین ها 25 درصد افزایش یافت


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

جهشی که در این هفته در بازار ارزهای دیجیتال شاهد بودیم با رشد ارزش بازار استیبل کوین ها تایید می شود. رشد دارایی‌های ثابت شاخص مهمی است که جریان‌های ورودی به بخش را منعکس می‌کند و می‌تواند به عنوان شاخصی برای احساسات سرمایه‌گذاران خارجی مورد استفاده قرار گیرد.

با افزایش دوباره قیمت کریپتوها، ادامه رشد ارزش بازار استیبل کوین از اواسط اکتبر تا اواسط آوریل می تواند نشانه خوبی برای ادامه این روند صعودی باشد. در این دوره، ارزش کل بازار USDT، USDC، DAI، BUSD، USDP و TUSD 25 درصد افزایش یافت. این افزایش از افزایش حجم معاملات حمایت کرد و تمایل سرمایه گذاران به حفظ وجوه خود را در ارزهای دیجیتال به جای نقد کردن آنها نشان داد.

با این حال، طی چهار هفته گذشته، این رشد در کریپتوهای فیات ثابت شده است. ارزش کل بازار شش استیبل کوین برتر نسبتاً ثابت مانده است و نه رشد و نه کاهش قابل توجهی را نشان می دهد. این رکود می تواند شاخص مهمی از حرکت رو به جلوی بازار باشد.

توجه کنید که این ارزش‌های بازار از اینجا به کدام سمت می‌روند، زیرا احتمالاً خبر می‌دهند که آیا بیت‌کوین به سمت بالاترین رکورد جدید خود ادامه می‌دهد یا به زیر 60000 دلار بازمی‌گردد. اگر ارزش بازار استیبل کوین دوباره شروع به افزایش کند، می تواند به معنای افزایش اعتماد سرمایه گذاران و هجوم سرمایه به بازار ارزهای دیجیتال باشد.

برعکس، اگر این ارزش‌های بازار شروع به کاهش کنند، ممکن است نشان‌دهنده این باشد که سرمایه‌گذاران از کریپتو خارج می‌شوند و دارایی‌های خود را به پول فیات تبدیل می‌کنند. این یک علامت منفی برای بازار است و به احتمال زیاد منجر به اصلاح و معکوس شدن قابل توجه قیمت خواهد شد. پایین تر از مقادیری است که اخیراً دیده ایم.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید