Crypto.com راه اندازی در کره جنوبی را متوقف می کند: جزئیات


بر اساس بیانیه اخیر، Crypto.com ورود خود به بازار کره جنوبی را به دلیل مسائل نظارتی به حالت تعلیق درآورده است. گزارش توسط بلومبرگ

این شرکت در آخرین ایمیل خود اعلام کرد که ورود حواله ها به کره جنوبی دشوار است. همچنین تاکید کرد که متعهد به همکاری با مقامات نظارتی محلی است.

این شرکت اولین بار در اوایل ماه جاری از راه اندازی اپلیکیشن خود در کره جنوبی خبر داد. این شرکت اعلام کرد که مشتریان کره جنوبی آن به بیش از 150 ارز دیجیتال و همچنین برخی پروژه‌های ویژه توکن غیرقابل تعویض (NFT) دسترسی خواهند داشت.

Crypto.com گفت کره جنوبی، چهاردهمین اقتصاد بزرگ جهان، “بازاری از اهمیت فوق العاده است.”

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، وون کره جنوبی اخیراً به دلیل محبوبیت زیاد آلت کوین ها در این کشور، از دلار آمریکا در حجم معاملات کریپتو پیشی گرفته است. در همین حال، بازارهای سهام کره جنوبی در بحبوحه جنگ دستمزدی قرار دارند. صرافی محلی پیشرو Upbit با رقابت سختی از سوی شرکت هایی مانند Bithumb و Upbit روبرو است.

در همین حال، احزاب سیاسی کره جنوبی در تلاش بودند تا پیش از انتخابات پارلمانی در ماه آوریل، رأی دهندگان دوستدار رمزنگاری را جلب کنند.

در آگوست 2022، غول ارزهای دیجیتال از خرید دو شرکت ارزهای دیجیتال کره جنوبی (OK-BIT و PnLink) خبر داد. این قراردادها این امکان را برای Crypto.com فراهم کرد تا مجوزهای نظارتی مهمی را در کشور تضمین کند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید