کیف پول کریپتو لجر 109 میلیون دلار به عنوان تقاضا برای پنهان کردن خود افزایش می دهد


این بودجه اولین مرحله از سه دور ارائه‌دهنده کیف پول سخت‌افزاری است که موفقیت آن با افزایش آگاهی در مورد نظارت بر ارزهای دیجیتال تقویت می‌شود.

بلومبرگ در 30 مارس گزارش داد، ارائه‌دهنده کیف پول سخت‌افزاری لجر، 100 میلیون یورو (109 میلیون دلار) در گسترش دور سرمایه‌گذاری سری C خود جمع‌آوری کرده است و ارزش آن 1.3 میلیارد یورو (1.4 میلیارد دلار) است که مطابق با بودجه قبلی خود در ژوئن 2021 است. تنظیم شد. تامین مالی اولین دور از سه دور سرمایه گذاری است.

بر اساس این گزارش، با توجه به “علاقه بالای سرمایه گذاران”، بسته دوم در ماه آوریل و سومین بسته در تاریخ بعدی دنبال خواهد شد. سرمایه برای گسترش شبکه توزیع شرکت، افزایش تولید و توسعه محصولات جدید مصرف خواهد شد.

سرمایه گذاران جدید لجر عبارتند از VaynerFund، Cité Gestion SPV، True Global Ventures و Digital Finance Group. سرمایه گذاران قبلی عبارتند از Morgan Creek، Cathay Innovation، Draper Dragon، Cap Horn و دیگران.

در مصاحبه اخیر با کوین تلگراف در هفته بلاک چین پاریس، پاسکال گوتیه، مدیرعامل لجر اظهار داشت که سقوط صرافی‌های ارزهای دیجیتال و بانک‌ها در ماه‌های اخیر، آگاهی از محافظت از خود ارزهای دیجیتال را افزایش داده است. گوتیه گفت: «هرگاه بازار تحت فشار است و مردم نگران پس‌انداز خود هستند، به سمت ارزهای دیجیتال و لجر می‌شتابند.

مرتبط با: چگونه می توانید ارز دیجیتال خود را پس از سقوط FTX ایمن نگه دارید؟

بر اساس گزارش ها، لجر پس از سقوط چشمگیر صرافی FTX، بهترین ماه فروش خود را در ماه نوامبر داشته است. به گفته این شرکت، درآمد حاصل از برنامه خرید و فروش ارز دیجیتال Ledger Live در 12 ماه گذشته 200 درصد افزایش یافته است. ارائه‌دهنده کیف پول سخت‌افزاری Trezor نیز از شکست FTX با گزارش افزایش 300 درصدی درآمد فروش در نتیجه بازیابی سرمایه‌گذاران وجوه خود استفاده کرد.

لجر ادعا می کند که بیش از 20 درصد از دارایی های رمزنگاری در گردش و 30 درصد از عرضه توکن بی نظیر خود را در اختیار دارد. در میان آخرین اقدامات، این شرکت سازنده آیفون تونی فادل را برای طراحی نسخه جدیدی از کیف پول سخت افزاری خود استخدام کرده است.

چهره‌های پیشرو در این صنعت نیز ارزهای دیجیتال خودسرانه را تشویق کرده‌اند. “حضور خود یک حق اساسی بشر است. شما آزاد هستید که هر زمان که بخواهید این کار را انجام دهید. Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس در ماه نوامبر گفت که به سرمایه گذاران توصیه کرده است که از کارهای کوچک شروع کنند و در مورد این فناوری اطلاعات کسب کنند.
نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *