فروشگاه DApp برای کیف پول شما: Consensys متاماسک اسنپ های زنجیره ای متقابل را آماده می کند


MetaMask Snaps آینده به کاربران اجازه می دهد تا از داخل کیف پول MetaMask خود با بلاک چین های مختلف مانند بیت کوین و سولانا تعامل داشته باشند.

سیمون موریس، رئیس استراتژی Consensys می‌گوید اسنپ‌های مورد انتظار MetaMask به کاربران کمک می‌کند تا با انواع شبکه‌های مختلف بلاک چین تعامل داشته باشند، به‌روزرسانی‌ها را از پروژه‌ها دریافت کنند و رمز و راز آنچه در تراکنش‌های پیچیده رخ می‌دهد را کشف کنند.

موریس در گفتگو با کوین تلگراف در هفته بلاک چین در کره در 6 سپتامبر گفت که MetaMask Snaps بسیار شبیه به یک فروشگاه اپل برای کیف پول رمزنگاری شده است و به توسعه دهندگان شخص ثالث اجازه می دهد تا برنامه های غیرمتمرکز جدیدی به نام Snaps را راه اندازی کنند. به اشتراک گذاشت که این برنامه ها گسترش خواهد یافت. عملکرد MetaMask.

موریس توضیح داد که اولین دور از اسنپ های منتشر شده، بررسی های امنیتی را پشت سر گذاشته و توسط توسعه دهندگان در Consensys در لیست سفید قرار می گیرد. در آینده، هدف این است که این فرآیند به اندازه انتشار برنامه ها در وب بدون مجوز باشد.

به‌روزرسانی که موریس می‌گوید اواخر امسال ارائه می‌شود، به کاربران اجازه می‌دهد افزونه‌های شخص ثالث را در کیف پول MetaMask خود دانلود کنند.

این به آنها اجازه می دهد تا از کیف پول های MetaMask با زنجیره های غیر EVM از جمله بیت کوین، سولانا، آوالانچ و استارک نت استفاده کنند.

MetaMask با این فرض بزرگ شروع می‌شود که چیزی بسیار شبیه به EVM یا Ethereum خواهد بود، بنابراین هدف ما برای اولین نسخه این است که MetaMask را با سایر زنجیره‌های غیر EVM سازگار کنیم.

Snaps همچنین به کاهش عدم اطمینان در مورد فرآیندهای امضا کمک می کند. موریس اعتراف کرد که در حال حاضر کاربران معمولاً هنگام تأیید تراکنش‌ها دچار سردرگمی یا ترس می‌شوند و اشاره کرد که برخی از اسنپ‌های آینده به شفاف‌تر کردن فرآیند امضای تراکنش‌ها و ارزیابی قراردادهای هوشمند در نگاه اول کمک می‌کنند.

ویژگی دیگری که Snaps فعال می کند به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که از طریق MetaMask به کاربران پیام ارسال کنند.

مرتبط با: “آینده چند زنجیره ای بسیار روشن است” – MetaMask از همه توکن ها از طریق Snaps پشتیبانی می کند

به‌جای اینکه کاربران برای به‌روزرسانی به وب‌سایت پروژه یا حساب رسانه‌های اجتماعی مراجعه کنند، به‌روزرسانی‌ها «لایه‌ای از ارتباط بین توسعه‌دهندگان DApp و کاربران» را فراهم می‌کنند.

موریس برای کسانی که می‌خواهند اسنپ را بچشند، گفت که کاربران می‌توانند اپلیکیشنی به نام MetaMask Flask را دانلود کنند، اما او همچنین هشدار داد که این یک ابزار برای توسعه‌دهندگان است.

در 5 سپتامبر، MetaMask جدیدترین ویژگی “فروش” خود را معرفی کرد که به کاربران در ایالات متحده، بریتانیا و بخش هایی از اروپا اجازه می دهد اتر (ETH) را با ارز فیات مبادله کنند که می تواند مستقیماً به یک حساب بانکی ارسال شود.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت می کنید؟ کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در این مورد نظر دارند
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید