دفتر کنترل ایالات متحده در مورد توکنیزاسیون از طریق رمزارز بحث می کند


OCC میزبان سمپوزیومی در مورد توکن سازی و مزایای آن در فوریه 2024 خواهد بود.

دفتر کنترل کننده ارز (OCC)، یک دفتر مستقل از وزارت خزانه داری که بر بانک های تجاری «ملی» در ایالات متحده نظارت دارد، در فوریه 2024 سمپوزیومی در مورد توکن سازی برگزار خواهد کرد.

سمپوزیوم پیش رو جرقه گفتگوی عمومی در مورد پتانسیل تحول آفرین توکن سازی دارایی ها و بدهی های مالی «دنیای واقعی» خواهد بود. توجه ویژه ای به ایجاد مبانی «نوآوری مسئولانه» خواهد شد. مایکل جی. هسو، بازرس موقت، واگرایی در حال ظهور بین رمزنگاری و توکن‌سازی دارایی‌ها و بدهی‌های دنیای واقعی را برجسته می‌کند:

کریپتوکارنسی همچنان با وعده سودهای سوداگرانه هدایت می شود، همچنان با کلاهبرداری های گسترده، کلاهبرداری ها و هک ها مشخص می شود و تلاش می کند تا قوانین ضد پولشویی را رعایت کند. در مقابل، توکن‌سازی با حل مشکلات تسویه حساب در دنیای واقعی انجام می‌شود و به راحتی می‌توان آن را به شیوه‌ای ایمن، ایمن و کاملاً مطابق با قوانین مبارزه با پولشویی توسعه داد.

مرتبط با: رئیس حقوقی Coinbase – قوانین گزارش مالیات ارزهای دیجیتال IRS تهدیدی برای صنعت است

این سمپوزیوم شامل سخنرانی اصلی هیون سونگ شین، مشاور اقتصادی و رئیس تحقیقات بانک تسویه حساب های بین المللی (BIS) خواهد بود. ارائه‌های پانل، مبنای قانونی توکن‌ها، موارد استفاده از توکن، مسائل مدیریت ریسک و تحقیقات اقتصادی در مورد توکن‌سازی را بررسی می‌کنند.

OCC قول داده است که جلسه را به صورت زنده پخش کند و فرم های ثبت نام را در اواخر سال جاری در وب سایت خود ارسال کند.

OCC به طور مداوم از طریق نامه های تفسیری خود، بانک ها را از معامله با ارزهای دیجیتال مسدود کرده است. در ابتدای سال 2023، دو بانک دیگر در صدور بیانیه ای جمعی به بانک ها در مورد خطرات احتمالی مرتبط با ارزهای دیجیتال هشدار دادند.

در مارس 2023، آژانس ایجاد دفتر فناوری مالی را اعلام کرد که باید تمرکز فناوری OCC را گسترش دهد و به آن کمک کند تا با پیشرفت های سریع در صنعت بانکداری همگام شود.

مجله: اتریوم در حال ذخیره سازی مجدد است. نوآوری بلاک چین یا خانه کارت خطرناک؟


نویسنده: David Attlee

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید