نظرسنجی CCI: رأی دهندگان رمزارز می توانند «حرکت کلیدی» را در انتخابات 2024 ایالات متحده ارائه دهند


نظرسنجی دسامبر 2023 از 454 رای دهنده نشان داد که بین نامزدهای جمهوری خواه و دموکرات برای ریاست جمهوری 2024 ایالات متحده و نامزدهای کنگره “تقسیم قابل توجهی بلیط” وجود دارد.

کاربران کریپتو که قصد شرکت در انتخابات 2024 در ایالات متحده را دارند، می توانند یک “بلوک رای دهی قابل توجه” باشند که بسیاری از نژادها با اختلاف کم رای می دهند.

بر اساس یک نظرسنجی که توسط شورای نوآوری رمزنگاری (CCI) در 2 ژانویه منتشر شد، اکثریت افرادی که بر روی رمزنگاری متمرکز بودند، گفتند که موقعیت یک نامزد در مورد دارایی‌های دیجیتال تا حدودی، بسیار یا به شدت برای رای آنها مهم است. نزدیک به 83 درصد از شرکت‌کنندگان در نظرسنجی گفتند که نامزدی را در انتخابات 2024 ترجیح می‌دهند که «می‌خواهد قوانین شفافی برای ارزهای دیجیتال بنویسد» تا رشد این بخش را تحریک کند.

کوری گاردنر، سناتور سابق ایالات متحده، مشاور سیاسی CCI، گفت: «رای دهندگان رمزارز اینجا هستند تا بمانند، و پیام روشنی را ارسال می کنند: آنها از کنگره می خواهند که مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال را در اولویت قرار دهد. این موضوع می‌تواند عامل تعیین‌کننده در رقابت‌های سخت باشد و فرصتی بی‌نظیر برای همه طرف‌هایی که آماده کسب اعتماد هستند، فراهم کند.»

ادامه مطلب


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید