تحقیقات Galaxy: سرمایه گذاری Crypto VC به پایین ترین حد در 2 سال اخیر رسیده است، شرکت های آمریکایی همچنان مورد علاقه هستند


علیرغم مشکلات اقتصاد کلان، گزارش گلکسی ریسرچ نشان می دهد که فعالیت می تواند در سه ماهه دوم سال 2023 پس از جهش اخیر قیمت کریپتو افزایش یابد.

بر اساس گزارش جدید، سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاران خطرپذیر (VC) در شرکت‌های ارز دیجیتال در سه ماهه اول سال 2023 به کاهش خود ادامه داد، اما با وجود تلاطم قانونی فعلی برای ارزهای دیجیتال در ایالات متحده، همچنان از نظر تعداد شرکت‌هایی که سرمایه را افزایش می‌دهند، رتبه اول را دارد.

گزارش 11 آوریل از Galaxy Research، بازوی تحقیقاتی شرکت سرمایه گذاری رمزنگاری Galaxy Digital، گفت که 2.4 میلیارد دلار سرمایه گذاری توسط سرمایه گذاران خطرپذیر در سه ماهه اول سال 2023 کمترین میزان سرمایه گذاری از سه ماهه آخر سال 2020 بوده است.

سرمایه گذاری های VC از زمانی که به اوج خود در حدود 13 میلیارد دلار در سه ماهه اول سال 2022 رسیده است، کاهش یافته است و نتایج سه ماهه آخر نشان دهنده کاهش بیش از 80 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

در این گزارش اشاره شد که داده‌های مربوط به معاملات ریسک‌پذیر معمولاً بعداً گزارش می‌شوند، به این معنی که رقم ذکر شده 2.4 میلیارد دلار ممکن است در آینده تجدید نظر شود.

در حالی که سرمایه گذاری سرمایه از سه ماهه چهارم 2022 کاهش یافته است، این گزارش خاطرنشان کرد که تعداد معاملات در واقع حدود 20 درصد افزایش یافته است و این تئوری را نشان می دهد که یک همبستگی قابل توجه بین قیمت ارزهای دیجیتال و سرمایه سرمایه گذاری شده، فعالیت VC می تواند پس از افزایش شدید قیمت در اواخر سال افزایش یابد. سه ماهه اول

مرتبط با: متالفا 100 میلیون دلار برای ارائه محصولات بیت کوین Grayscale در هنگ کنگ جمع آوری می کند

در حالی که آمارهای مختلف و شواهد حکایتی حاکی از آن است که شرکت‌های رمزنگاری آمریکا را به دنبال فضاهای سبزتر ترک می‌کنند – با استناد به عواملی مانند وضوح نظارتی و سیاست‌های مالیاتی دوستانه‌تر – Galaxy می‌گوید 42 درصد از پول VC شرکت‌های مستقر در ایالات متحده در سه ماهه اول به ارزهای دیجیتال سرازیر شده است. سال 2023. او متوجه شد که 0.8 را جمع آوری کرده است. نزدیک ترین کشور بعدی فرانسه با 19.4 درصد است.

سرمایه گذاری سهام برای شرکت های رمزنگاری در سه ماهه اول سال 2023 بر اساس کشور. منبع: گلکسی دیجیتال

در حالی که گزارش گلکسی شامل حوزه های قضایی سرمایه گذاری از سه ماهه سوم سال 2022 است، سهم ایالات متحده از سرمایه گذاری VC کریپتو تنها 2.8 درصد از آن زمان کاهش یافته است.

به نظر می‌رسد فرانسه بزرگترین سود برای شرکت‌های رمزنگاری مستقر در فرانسه باشد، با سرمایه‌گذاری‌های سرمایه‌ای از زیر 5 درصد در سه ماهه سوم سال 2022 به 19.4 درصد در سه ماهه پایانی.

هادلرز دایجست، 2 تا 8 آوریل: وایت پیپر BTC در macOS پنهان شد، بایننس مجوز AUS و اخبار DOGE را از دست داد
نویسنده: Luke Huigsloot

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *