توییتر رمزنگاری شده پس از خبر دستگیری سام بنکمن-فرید منفجر شد

توییتر رمزنگاری شده پس از خبر دستگیری سام بنکمن-فرید منفجر شد


سیاستمداران آمریکایی، مدیران ارزهای دیجیتال و اینفلوئنسرها پس از اطلاع از دستگیری سم بنکمن-فرید در باهاما، اپلیکیشن های توییتر خود را فعال کردند.

توییتر رمزنگاری شده در پی خبر تکان دهنده دستگیری سام بنکمن-فرید در باهاما منفجر شد – بسیاری انتظار نداشتند این اتفاق به این زودی رخ دهد.

بنیانگذار بدنام FTX در 12 دسامبر پس از دریافت اطلاعیه از دولت ایالات متحده مبنی بر شکایت جنایی علیه وی توسط پلیس سلطنتی باهاما دستگیر شد.

در عرض چند ساعت، سیاستمداران، مدیران ارزهای دیجیتال و اینفلوئنسرها اپلیکیشن‌های توییتر خود را راه‌اندازی کردند تا درباره دستگیری مدیر عامل سابق FTX نظر دهند.

الکساندریا اوکاسیو کورتز، نماینده دموکرات کنگره نیویورک، که تاکنون دیدگاهی نسبتاً خنثی از صنعت کریپتو داشته است، به 13.4 میلیون دنبال کننده خود در توییتر گفت که Bankman-Fried گامی در جهت درست برای “خدمت به عدالت” بوده است، اما خاطرنشان کرد: شهادت بانکمن-فرید در برابر کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان را که برای 13 دسامبر برنامه ریزی شده است، به تعویق خواهد انداخت.

سینتیا لومیس، سناتور ایالات متحده و حامی لایحه رمزگذاری Lummis-Gillibrand نیز از شنیدن این خبر خوشحال شد و در توییتر اظهار داشت که دادستان تصمیم درستی گرفته اند تا بانکمن-فرید را مسئول “کلاهبرداری خوب و قدیمی” که او ادعا می کند، بشناسند. . وفاداری

الیزابت وارن، دوست سناتور آمریکایی و شکاک ارزهای دیجیتال با لومیس موافقت کرد، نشان می دهد در 13 دسامبر، او در توییتر به 7 میلیون دنبال کننده خود در توییتر نوشت که وزارت دادگستری ایالات متحده باید مدیران شرکت های بیشتری را به دلیل نقض قانون پاسخگو کند.

دیگران از فرصت استفاده کردند و وضعیت را روشن کردند. بنجامین کاون، مدیرعامل و بنیانگذار Into The Cryptoverse، از ChatGPT برای نوشتن شعری در مورد آخرین وضعیت Bankman-Fried استفاده کرد.

در همین حال، میم ها در حال حاضر در توییتر در حال پخش هستند.

از زمان فروپاشی چشمگیر FTX در ماه نوامبر، مطالب زیادی درباره پست‌های توییتری و حضور رسانه‌های بانکمن-فرید گفته شده است.

Trung Phan، میزبان مشترک Not Investment Advice گفت 13،538000 دنبال کننده توییتر گفتند که رفتار عمومی نامنظم بانکمن-فرید زندگی وکیل مدافع او را دشوار می کند، در حالی که دیگران معتقدند دستگیری بانکمن-فرید احتمالاً سایر همکاران و افراد مرتبط با فساد FTX را درگیر خواهد کرد. از جمله کسانی که کمک های عمده سیاسی خود را دریافت کردند.

مطالب مرتبط: BF سعی کرد بازار ارزهای دیجیتال را برای نجات FTX بی ثبات کند: گزارش

بانکمن-فرید در مصاحبه اخیر توییتر اسپیس با Unusual Whales در دسامبر گفت: “فکر نمی کنم دستگیر شوم.”

نیروی پلیس سلطنتی باهاما پس از اطلاعیه رسمی از سوی ایالات متحده مبنی بر طرح شکایت جنایی علیه بنکمن-فرید، که در 12 دسامبر توسط دادستان کل باهاما رسماً در بیانیه ای اعلام شد، دستگیر شد.
نویسنده: Brayden Lindrea

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉