توییتر کریپتو با وثیقه 250 میلیون دلاری SBF سردرگم شد و به لوکس بازگشت

توییتر کریپتو با وثیقه 250 میلیون دلاری SBF سردرگم شد و به لوکس بازگشت


جامعه کریپتو سوالات زیادی در مورد چگونگی تضمین وثیقه مدیر عامل سابق FTX و شرایطی که در پی خواهد داشت، مطرح کرده است.

توییتر کریپتو ظاهراً با وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری سام بنکمن-فرید به مشکل خورد و به او اجازه داد کریسمس را بدون پرداخت یک سکه در خانه پدر و مادرش در پالو آلتو بگذراند.

مدیر عامل سابق FTX در 21 دسامبر از باهاما وارد نیویورک شد و در 22 دسامبر در دادگاه حاضر شد و در آنجا با قید وثیقه با “ضمانت شخصی” آزاد شد – اساساً یک قول کتبی از طرف متهم مبنی بر اینکه آنها به دادگاه خواهند آمد. حضور آنها در دادگاه در آینده و در زمانی که با وثیقه آزاد هستند.

بر اساس توافق نامه تخلیه در 22 دسامبر، در دادگاه نیازی به پول نقد نبود، اما شرایط وثیقه نشان می دهد که خانه پنج خوابه والدین بنکمن-فرید در پالو آلتو به مبلغ 250 میلیون دلار به عنوان وثیقه مورد استفاده قرار خواهد گرفت. اتصال.

برخی از جامعه کریپتو در توییتر ابتدا با شرایط وثیقه 250 میلیون دلاری بدون پرداخت گیج شدند و این سوال را مطرح کردند که چگونه سام بنکمن-فرید پس از ادعای کمتر از 100000 دلار در حساب بانکی خود توانست رقم وثیقه 250 میلیون دلاری را فاش کند. .

طبق قرارداد وثیقه، وثیقه تنها در صورتی پرداخت می‌شود که سام بنکمن-فرید در مراحل بعدی دادگاه حاضر نشود یا سایر شرایط وثیقه مانند تسلیم شدن برای حضور در دادگاه و اجرای حکم دادگاه را نقض کند.

در همین حال، بازبینی‌کنندگان اسناد دادگاه نگرانی‌های خود را در مورد ضامن‌های بانکمن-فرید – از جمله پدرش، آلن جوزف بنکمن، و مادرش، باربارا فرید، که با نقض شرایط وثیقه توسط SBF کنار می‌رفتند، به اشتراک گذاشتند.

اسکات ملکر، مجری پادکست Wall of All Streets توییت کرد 23، گفت که SBF برای بیرون ماندن از زندان مجبور نیست 250 میلیون دلار بپردازد، اما اگر او “وثیقه را رها کند” خانواده او باید برای یافتن پول “17 شغل اضافی” کار کنند.

کاربر رمزنگاری آواز توییتر Autism Capital در مورد این موضوع توضیح داد و توضیح داد که اگرچه او مجبور نبود پولی را از قبل پرداخت کند، اما والدین، بستگان و غیر خویشاوندان خود را در موقعیت دشواری قرار داده است.

جیسون برت، مجری ویرایشگر جیسون پادکست، در توییتی در تاریخ 23 دسامبر، به دنبال کنندگانش یادآوری کرد که اگرچه این عادلانه نیست که SBF در زمان محاکمه در یک خانه مجلل بماند، اما همه در ایالات متحده حق دارند. محاکمه عادلانه و فرض بی گناهی

استیون مک‌کلورگ در توییتی نوشت که از آنجایی که خانه با “وجوه FTX سرقت شده” خریداری شده است، والدین SBF نباید اجازه داشته باشند خانه خود را به عنوان وثیقه با وثیقه 250 میلیون دلاری قرار دهند.

مربوط: SBF پس از نقل مکان خانواده برای پوشش وثیقه نجومی به خانه فرستاد

برخی از کاربران توییتر نیز این موضوع را خنده دار دانستند که شرایط وثیقه SBF استفاده از رایانه را در حین وثیقه محدود نمی کند.
نویسنده: Ciaran Lyons

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉