توییتر رمزنگاری شده پس از پخش شدن شوخی ورشکستگی WETH به آرامش دعوت می کند


آنتونی ساسانو، گاو اتریوم و مارتین کوپلمان، بنیانگذار Gnosis، از جمله کسانی بودند که بعداً فاش کردند که FUD Wrapped Ethereum (wETH) بخشی از یک شوخی داخلی بوده است.

یک شوخی داخلی در مورد “ورشکستگی” Wrapped Ethereum (wETH) در آخر هفته باعث شد اینفلوئنسرها توضیح دهند که این فقط یک “پست مزخرف” است، پس از اینکه اعضای انجمن آن را به عنوان واقعیت پذیرفتند.

FUD ورشکستگی wETH (ترس، عدم قطعیت و شک) در 26 نوامبر شروع به انتشار کرد، ظاهراً با شایعات دروغین ادعا می‌کردند که wETH 1:1 توسط اتر (ETH) پشتیبانی نشده و ورشکست شده است.

توسعه‌دهنده بلاک چین و مشارکت‌کننده استاندارد توکن ERC-721A “cygaar” یکی از اولین کسانی بود که این جوک را منتشر کرد، سپس در پست بعدی تایید کرد که این در واقع یک “پست مزخرف” بود تا ببینیم چه کسی محتوای آن را خوانده است.

در واقع، همین یک روز پیش، cygaar توییت کرد “WETH هرگز نمی تواند ورشکسته شود” و “WETH همیشه 1:1 با ETH قابل مبادله خواهد بود.”

گاو اتریوم و مجری دیلی گوئی، آنتونی ساسانو، نیز با پست تقلید آمیز خود در 27 نوامبر به شوخی wETH پیوست، اما بعداً مجبور شد پس از خواندن پاسخ‌ها فاش کند که اولین پست “shitpost/mem” بود.

مارتین کوپلمان، یکی از بنیانگذاران Gnosis، یکی دیگر از افرادی بود که به این جوک پیوست و در توییتی به 38800 دنبال کننده خود در توییتر در 27 نوامبر گفت که wETH دیگر به طور کامل توسط ETH پشتیبانی نمی شود و “ممکن است به زودی شاهد استفاده بانکی از WETH باشیم.” ”

ساعاتی بعد، او گفت که امیدوار است این جوک “بیش از حد سردرگمی ایجاد نکرده باشد” و به موضوعی پیوند داد که این جوک را برای کسانی که نمی دانستند توضیح می داد.

مربوط: Ethereum Wrapped (wETH) چیست و چگونه کار می کند؟

مارکوس تیلن، رئیس تحقیقات پلتفرم خدمات مالی کریپتو Matrixport، در صحبت با کوین تلگراف، همچنین تأیید کرد که حقیقت کمی در مورد “پست های مزخرف” WETH وجود دارد یا اصلا وجود ندارد.

او توضیح داد که منطق wETH توسط قراردادهای هوشمند خودکار می شود و توسط یک نهاد مرکزی کنترل نمی شود:

من خیلی نگران WETH نیستم زیرا این یک قرارداد هوشمند است و توسط یک صرافی متمرکز ذخیره نمی شود. از آنجایی که قرارداد هوشمند منبع باز است، می توان آن را برای خطا یا نقص بررسی کرد.

از سوی دیگر، تیلن با اشاره به شایعاتی مبنی بر اینکه ممکن است FTX 100000 wBTC از هیچ استخراج کرده باشد، زیرا پرونده ورشکستگی FTX در 11 نوامبر هیچ بیت کوینی را در موجودی FTX نشان نداد، Thielen گفت FUD نهایی علیه بیت کوین Wrapped (wBTC) می تواند تضمین شود. ورق

Thielen گفت: “WBTC کاملا متفاوت است و نگرانی ها در اینجا معتبر هستند.”

wETH یک نسخه پیچیده‌شده از ETH است که با نسبت 1:1 مرتبط است و هدف آن حل مشکلات قابلیت همکاری در بلاک‌چین‌های سازگار اتریوم با امکان تبادل آسان توکن‌های ERC-20 است.

به همین دلیل است که wETH در شبکه اتریوم به عنوان یک توکن ERC-20 معرفی شد، زیرا ETH از قوانین مختلفی پیروی می کند و بنابراین نمی توان مستقیماً با توکن های ERC-20 معامله کرد.

علیرغم طنز شوخی پشت این جوک ها، “دانکراد فیست” در 27 نوامبر به 15500 دنبال کننده خود در توییتر پیشنهاد کرد که نظرات باید به عنوان “شوخی واضح تر” علامت گذاری شوند زیرا “ممکن است برای افراد خارجی قابل درک نباشد.”

طبق داده های Coinmarketcap، wETH در حال حاضر 1196 دلار با نسبت 0.999:1 به ETH قیمت دارد.
نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید