تقاضا برای آموزش کریپتو در میان مجریان قانون افزایش می یابد – گزارش


بر اساس این نظرسنجی، در حال حاضر بیش از 50 درصد از آژانس های فدرال از ابزارهای تجزیه و تحلیل بلاک چین استفاده می کنند، اما تنها 11 درصد از سازمان های دولتی این کار را انجام می دهند.

در نظرسنجی TRM Labs از بیش از 300 کارشناس مجری قانون ایالات متحده و بین المللی با عنوان مبارزه با جرایم رمزنگاری شده، 90٪ از پاسخ دهندگان معتقدند که سازمان آنها آموزش رمزگذاری را ارائه می دهد، اما 99٪ مایلند که شاهد افزایش آن باشند.

بر اساس این نظرسنجی، 93 درصد از پاسخ دهندگان از مجریان قانون ایالات متحده، اکثریت از سازمان های فدرال، و بقیه از سازمان های ایالتی، شهرستانی و محلی بودند. 40٪ از تحقیقات آنها مربوط به رمزنگاری است و آنها پیش بینی می کنند که این میزان تا سال 2027 به 51٪ برسد. علیرغم انتظارات مبنی بر افزایش تحقیقات رمزارزها، اکثر متخصصان مجری قانون احساس می‌کنند برای این آینده آماده نیستند.

یک شرکت نظرسنجی خارجی این نظرسنجی را بین 18 اکتبر تا 3 نوامبر 2023 انجام داد. شرکت کنندگان حداقل یک سال در آژانس مجری قانون فعلی خود کار کرده بودند و در سال گذشته حداقل یک جرم جنایی مربوط به ارز دیجیتال را بررسی یا نظارت کرده بودند.

ادامه مطلب


نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید