شرکت بازرگانی کریپتو Auros Global به دلیل آلودگی FTX پرداخت DeFi را از دست داده است


Auros یک شرکت تجارت الگوریتمی و بازارسازی است که نقدینگی را برای مبادلات و پروژه‌های توکن فراهم می‌کند.

به نظر می رسد شرکت تجاری کریپتو Auros Global پس از عدم بازپرداخت اصل 2400 وام مالی غیرمتمرکز Wrapped Ether (wETH) از آلودگی FTX رنج می برد.

پیمانکار وام شرکتی M11 Credit، که استخرهای نقدینگی را در Maple Finance مدیریت می‌کند، در 30 نوامبر به دنبال‌کنندگان خود در توییتر گفت که Auros پرداخت اصل 2400 وام WETH به ارزش تقریبی 3 میلیون دلار را از دست داده است.

M11 Credit ادعا می کند که همیشه با وام گیرندگان خود در تماس نزدیک بوده است، به خصوص پس از حوادث ماه گذشته، و گفت که Auros “یک مشکل نقدینگی کوتاه مدت در نتیجه ورشکستگی FTX” داشته است.

Auros، یک شرکت تجارت الگوریتمی و سازنده بازار، هنوز به بیانیه ارائه شده توسط M11 Credit توجه نکرده است. بازتوییت کرد توسط خود Maple Finance.

M11 Kredi همچنین تاکید کرد که عدم پرداخت به معنای عدم پرداخت وام نیست. در عوض، پرداخت از دست رفته باعث ایجاد «یک دوره مهلت ۵ روزه بر اساس قراردادهای هوشمند» شد.

این بدان معنی است که Auros تا 5 دسامبر فرصت دارد تا پرداخت دیرکرد را قبل از اعلام پیش فرض انجام دهد.

طبق یک ویدیوی رسمی Maple Finance در یوتیوب، اگر یک پیش‌فرض رخ دهد، می‌تواند منجر به انحلال وثیقه گیرنده و/یا استفاده از maple token و USDC در پلتفرم برای پوشش کسری وام دهندگان شود. اقدامات اجرایی نیز از طریق دادگاه های نیویورک قابل پیگیری است.

وام M11 ادعا می کند که “در حال کار با Auros برای ارائه یک افشای مشترک است که اطلاعات بیشتری را در اختیار وام دهندگان قرار می دهد.”

Cointelegraph برای اظهار نظر با M11 Credit و Auros تماس گرفت، اما قبل از تاریخ انتشار هیچ پاسخی دریافت نکرد.

Crypto Exchange FTX در 11 نوامبر اعلام کرد که پس از تجربه بحران نقدینگی و ناتوانی در پردازش برداشت، اعلام ورشکستگی خواهد کرد. سرایت ناشی از آن به بسیاری از شرکت های دیگر سرایت کرد. BlockFi در 28 نوامبر اعلام ورشکستگی کرد.

Galois Capital و New Huo Technology از سقوط FTX میلیون‌ها دلار ضرر کردند و نست‌کوین مجبور شد کارگران خود را به دلیل قرار گرفتن در معرض ناموفق خود در بازار سهام اخراج کند.
نویسنده: Tom Blackstone

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید