بیت کوینری که تلاش می کرد به آلاسکا معامله کند 900 مایل قبل از خط پایان شکست خورد


با وجود نرسیدن به هدف خود، تاجر کریپتو، توماس کرالو، گفت که اکسپدیشن او با سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال درباره دو چیز بود: «بیت کوین و شادی».

تلاش اخیر یکی از حامیان بیت کوین برای تجارت ارزهای دیجیتال از نیویورک به آلاسکا، تقریباً 900 مایل از مقصد نهایی خود به پایانی ناگهانی و تلخ رسید.

توماس کرالو، تاجر و مربی ارزهای دیجیتال، اخیراً وظیفه جسورانه سفر از یک سر ایالات متحده به آن سوی دیگر را بر عهده گرفته است تا صرفاً از طریق تجارت کریپتو تأمین مالی شود.

کرالو در 12 آگوست به همراه دستیارش ایلیا با بودجه اولیه 5000 دلار به صورت نقدی از نیویورک به راه افتاد.

این زوج مقداری پول برای یک مرسدس بنز خراب پرداخت کردند و یک آنتن استارلینک در پشت خودرو نصب کردند (اینترنت پرسرعت یک ضرورت برای تعویض سریع بود) و تنها 2500 دلار برای آنها باقی ماند تا به آلاسکا بروند.

متأسفانه کرالو هرگز به مقصد نهایی خود نرسید و وسیله نقلیه ارزان قیمت او تنها 12 روز پس از شروع سفرش در سیاتل متوقف شد.

کرالو در صحبت با کوین تلگراف، جزئیاتی از سفر را به اشتراک گذاشت که در مجموعه 6 قسمتی یوتیوب او که رویدادهای روزانه سفر با پشتوانه رمزنگاری را مستند می کند، گنجانده نشده بود.

کرالو گفت، اگرچه این سفر پر از طوفان های رعد و برق «وحشیانه ترسناک»، آتش سوزی های جنگلی، مشکلات ماشین، سرقت و پیمایش در محیطی همیشه در حال تغییر در یک کشور خارجی با بودجه اندک بود. بزرگترین چالش کل سفر در واقع خود تجارت بود.

او گفت: “سپرده معاملاتی اولیه ما 2500 دلار و هزینه های روزانه ما حدود 300 دلار بود، به این معنی که باید روزانه حدود 12 تا 14 درصد درآمد داشته باشیم.”

هرکسی که به دنیای مالی علاقه مند باشد فکر می کند که این فقط یک خودکشی بوده است. من از اول خیلی واضح بودم و فقط گفتم: گوش کن، اگر اکانت را بزنم، تمام شده است.

با وجود اینکه احتمالات بر علیه او بود، کرالو توضیح داد که این واقعیت که این یک ماموریت انتحاری بالقوه بود، چندان مهم نبود. در حالی که او اعتراف کرد که بخشی از انگیزه پشت این سفر افزایش فالوورهایش در شبکه های اجتماعی بوده است، او گفت که فقط می خواهد بینندگان دو چیز را از بین ببرند.

همه چیز در مورد شادی و بیت کوین است.

در این ویدئوها، من می‌خواستم نشان دهم که چقدر مهم است که یک زندگی رضایت‌بخش و سپاسگزار داشته باشید، و همچنین دانش خود را در مورد باورنکردنی‌ترین صنعت و دارایی به اشتراک بگذارید: بیت‌کوین و بلاک چین.

کرالو که مرتباً ثروت خود را در کانال‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی به رخ می‌کشد، این سفر را به‌عنوان یک تجربه فروتنانه توصیف کرد و گفت که این سفر به او کمک کرد تا به ریشه‌های خود بازگردد و به او یادآوری کرد که در خانه‌ای بسیار دور بزرگ شده است. ثروتمند.

من اساساً می‌خواستم با دنیا بالا بروم، به جایی که از آنجا آمده‌ام برگردم و دوباره واقعاً از آن لذت ببرم.»

به ویژه، کرالو گفت که شگفت‌انگیزترین بخش ماجراجویی، سطح سواد رمزنگاری است که در بخش‌های کاملاً غیرمنتظره ایالات متحده یافت می‌شود.

من با این جوشکار در لوئیزیانا ملاقات کردم و گفتگوی خوبی در مورد بخش جنوبی ایالات متحده و بیت کوین داشتیم. او در حال رانندگی یک کامیون بود، تنباکو می جوید و روی زمین تف می کرد و واقعاً من را شگفت زده کرد که چقدر در مورد بیت کوین تحصیل کرده است.

مرتبط با: بیت کوین به طور قانونی به عنوان یک ارز دیجیتال در شانگهای چین به رسمیت شناخته شد

این کاملاً در تضاد با تجربه کرالو در بخش‌های فناوری اطلاعات بیشتر ایالت، مانند دره سیلیکون بود، جایی که او گفت که منتظر اطلاعات بیشتر در مورد بیت کوین و ارزهای دیجیتال است.

سپس با مرد دیگری در کالیفرنیا آشنا شدیم که به‌طور کلیشه‌ای به‌عنوان مردی باهوش و خوش‌پوش معرفی می‌شد که چیزی در مورد ارزهای دیجیتال یا بیت‌کوین نمی‌دانست. ما در مورد سفر خود صحبت می کردیم و از ما پرسیدند “اوه، بیت کوین چیست؟” پرسید.”

پس از اتمام سفر، کار بعدی کرالو ارسال درخواست به کتاب رکوردهای جهانی گینس بود.

در حالی که بسیاری از مردم از مکانی به مکان دیگر رانندگی کرده اند، من مطمئن هستم که هیچ کس تا به حال بیش از 5000 مایل رانندگی نکرده است و تنها با درآمد حاصل از تجارت بیت کوین یا ارز دیجیتال زنده مانده است.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنیم؟ کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در مورد این موضوع بحث می کنند


نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید