رائول پال پیش بینی می کند که کریپتو در سال آینده به میلیاردها کاربر خواهد رسید


به گفته رائول پال، مدیرعامل Real Vision، تعداد کاربران ارزهای دیجیتال افزایش خواهد یافت تجاوز یک میلیارد در سال 2025

بر اساس گزارش ارائه شده توسط Crypto.com، پایگاه کاربران جهانی ارزهای دیجیتال در سال 2023 از 500 میلیون نفر فراتر رفته است. این رقم نسبت به سال قبل 34 درصد افزایش داشته است.

این صنعت با وجود مشکلات مالی خرد توانسته است به نقاط عطف پذیرش قابل توجهی دست یابد.

در مقایسه، بر اساس داده های ارائه شده توسط Statista، بیش از 5 میلیارد کاربر اینترنت در سراسر جهان وجود دارد. همین چند دهه پیش تعداد بسیار کمی از کاربران اینترنت وجود داشت.

مارک آندرسن، سرمایه‌گذار معروف، مقایسه‌ای بین کریپتو و اینترنت در سال 2014 انجام داد.

کارت

همانطور که پال اشاره کرد، ارزهای رمزپایه هنوز با نرخی دو برابر اینترنت مورد استفاده قرار می گیرند.

آیا ارز دیجیتال واقعاً به اندازه اینترنت است؟

با این حال، شایان ذکر است که اینترنت موارد استفاده مختلفی را پوشش می دهد که آن را به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی همه تبدیل می کند. در مقایسه، ارزهای دیجیتال هنوز واقعاً به جریان اصلی نفوذ نکرده اند.

رمزارزها تاکنون نتوانسته اند به عنوان وسیله پرداخت مورد توجه قرار گیرند و 0.2 درصد از تجارت الکترونیک جهانی را تشکیل می دهند. علیرغم موارد استفاده امیدوارکننده، دارایی های دیجیتال هنوز تا حد زیادی به عنوان وسیله ای برای حدس و گمان در نظر گرفته می شوند.

علاوه بر این، گزارش اخیر توسط Architect Partners تناقض دارد تحلیل پال. این گزارش به این نتیجه رسید که ارزهای دیجیتال در مقایسه با اینترنت در واقع با سرعت کمتری پذیرفته می شوند. اینترنت نیز در اوج حباب خود پول بیشتری جذب کرد. در سال 2000، صنعت اینترنت 5.6 تریلیون دلار ارزش داشت. ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال تا امروز 2.6 تریلیون دلار است.
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید