Crypto Technology در سال 2023 به سمت "دست های بهتر" تغییر خواهد کرد: CSO CSO

Crypto Technology در سال 2023 به سمت “دست های بهتر” تغییر خواهد کرد: CSO CSO


مدیر ارشد استراتژی Circle گفت: در سال 2022، آشفتگی در صنعت کریپتو باعث خواهد شد که فناوری دست خود را به “موسسات قانونی تر و مستقر تر” تغییر دهد.

Dante Disparte، مدیر ارشد استراتژی Circle و رئیس سیاست جهانی، معتقد است که آشفتگی در صنعت کریپتو در سال گذشته می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که فناوری کریپتو در سال ۲۰۲۳ به شرکت‌های انعطاف‌پذیرتر و «دست‌های قوی‌تر» واگذار خواهد شد.

Disparte در یک پست در تاریخ 2 ژانویه برای مجمع جهانی اقتصاد (WEF) بر استفاده رو به رشد از رمزنگاری در صنعت خدمات مالی تاکید کرد و خاطرنشان کرد که سقوط مداوم بازار نزولی و سقوط بازار سهام در نهایت می‌تواند یک موهبت برای صنعت باشد و راه را هموار کند. “مالی اینترنتی مسئول و همیشه فعال.”

همانطور که حباب دات کام باید در اوایل دهه 2000 منفجر شود تا آینده اینترنت را به شرکت‌های انعطاف‌پذیرتر، مدل‌های تجاری و موارد استفاده ارائه دهد، شاید سال 2022 نشان دهنده واگذاری فناوری کریپتو و زیرساخت بلاک چین به دست‌های قوی‌تر باشد.» گفت.

Disparte نظر خود را از طریق موقعیت خود در Circle، صادرکننده استیبل کوین USDC (USDC) ارائه می‌کرد. او همچنین در کنسرسیوم مدیریت ارز دیجیتال مجمع جهانی اقتصاد و عضو مادام العمر شورای روابط خارجی است.

Disparte در پست وبلاگ خود اضافه کرد که علیرغم “سال وحشتناک” رمزنگاری، رمزنگاری و بلاک چین همچنان بخشی “لاینفک” از “بسته ابزار اقتصادی مدرن” خواهند بود. “از زمستان

سال 2022 با یکی از بدترین بازارهای نزولی در تاریخ و برخی از پلتفرم‌های بزرگ در فضا سقوط کرد، سال بسیار پرتلاطمی برای بازار کریپتو بوده است.

دانته دیسپارت، مدیر ارشد استراتژی، حلقه. منبع: لینکدین

اما دیسپارت گفت که علی‌رغم این شکست‌ها، خدمات مالی جریان اصلی همچنان در مقطعی به ارزهای دیجیتال نگاه می‌کنند زیرا «این فناوری همچنان یک قهرمان در دنیای مالی جهانی است».

در واقع، مراقب باشید که بانک‌های بزرگ و شرکت‌های خدمات مالی بالغ چه می‌کنند، نه آنچه می‌گویند، به عنوان آزمونی برای قدرت ماندگاری دارایی‌های دیجیتال و بلاک چین در قلب خدمات مالی (و سایر حوزه‌های اقتصاد جهانی). اضافی.

بر اساس آرشیو مرگ بیت کوین، پایان بیت کوین (BTC) اکنون بیش از 460 بار اعلام شده است، و علیرغم برخی مقاومت های بالا از سوی خدمات مالی جریان اصلی، برخی از سرسخت ترین منتقدان شروع به ورود به آب های رمزنگاری کرده اند.

مربوط: تحقیق JPMorgan: 13 درصد از آمریکایی‌ها اکنون صاحب ارزهای دیجیتال هستند

دیسپارت در یک مقاله نظری در 2 ژانویه برای Diplomatic Courier موضع خود را دوچندان کرد و آن را “غیر صادقانه” خواند زیرا بانکداران از ارز دیجیتال انتقاد می کنند در حالی که سعی می کنند از نوآوری های آن استقبال کنند.

او گفت: «پیوند دادن همه نوآوری‌های رمزنگاری، گرد هم آوردن افراد مسئول و غیرقابل جبران، مانند رد کردن تمام امور بانکی به دلیل خط لوله پولشویی 230 میلیارد دلاری Danske Bank است.
نویسنده: Stephen Katte

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉