ABC کریپتو: آموزش نسل بعدی کاربران Web3


این آخرین گزارش مروری بر دو مورد از محبوب ترین موارد استفاده از فناوری بلاک چین (DeFi و NFTs) برای کمک به جذب نسل بعدی کاربران رمزارز ارائه می دهد.

“چگونه میلیارد کاربر بعدی را وارد رمزنگاری کنیم؟” این سوالی است که در کنفرانس‌های رمزنگاری و جلسات متافورس پرسیده می‌شود و مدتی است که مردم می‌پرسند. دستیابی به پذیرش انبوه ممکن است کار دلهره‌آوری به نظر برسد، اما رسانه‌های رمزنگاری مانند کوین تلگراف به انتشار اخبار در مورد آنچه که در جهان کریپتو هر روز می‌گذرد و افزایش پذیرش کمک می‌کنند.

بسیاری از افراد در فضای رمزنگاری ممکن است تجربیاتی داشته باشند که در آن دیگران از آنها در مورد جنبه های مختلف ارز دیجیتال سوال کرده اند و تلاش برای توضیح همه پیچیدگی ها به روشی منسجم در یک جلسه می تواند دشوار باشد. این وضعیت چالش برانگیز الهام بخش آخرین گزارش Cointelegraph Research بود.

گزارش پایانه تحقیقاتی کوین تلگراف را دانلود کنید.

گزارش «Crypto ABCs» یک شروع عالی برای کسانی است که تازه وارد بلاک چین شده اند و یک نمای کلی در سطح بالایی از ارزهای دیجیتال و بلاک چین های اصلی، امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و توکن های تغییرناپذیر (NFT) ارائه می دهد. در سرتاسر گزارش پیوندها و ارجاعاتی به تمام منابع مفید موجود در وب سایت کوین تلگراف وجود دارد. با ترکیب این داده‌ها با سایر داده‌های آماری و زنجیره‌ای از منابع مختلف، «Crypto ABCs» در نظر گرفته شده است که محل شروعی برای تازه‌واردان به این حوزه باشد تا در مورد همه چیز، از اینکه چرا باید به DeFi اهمیت می‌دهند تا تفاوت بین داغ و داغ، بیاموزند. داغ کیف پول های سرد و بازارهای NFT چگونه کار می کنند.

دنیا به تازگی شروع به پذیرش فناوری بلاک چین کرده است

باور کنید یا نه، تقریباً 50 سال طول کشید تا تقریباً 100٪ از خانواده ها در ایالات متحده از برق استفاده کنند. رادیو حدود چهل سال طول کشید، تلویزیون های رنگی حدود سه سال طول کشید و اینترنت تقریباً بیست سال طول کشید. به نظر می رسد منحنی پذیرش فناوری مدرن در حال کوتاه تر شدن است. می توان گفت که صنعت بلاک چین در پنج تا شش سال اخیر شروع به پذیرش کرده است. اگر قانون متکالف در مورد اثرات شبکه نمایی که توسط کاربران و استفاده بیشتر ترویج می‌شود درست باشد، بلاک چین می‌تواند منحنی پذیرش کوتاه‌تری را نسبت به سایر فناوری‌های قرن گذشته تجربه کند.

DeFi و NFT نقطه شروع خوبی هستند

امور مالی و هنر دو جنبه از تجربه انسانی هستند که کاملاً با هر چیزی مرتبط با بلاک چین، دفتر کل غیرمتمرکز و رمزنگاری مطابقت دارند. گزارش “Crypto ABCs” ابتدا بر درک بیت کوین (BTC) تمرکز می کند، سپس قبل از بحث در مورد مبادلات غیرمتمرکز، به دیگر پلتفرم های اصلی مانند اتریوم می رود. همچنان خوانندگان را با دنیای DeFi آشنا می کند. این گزارش با شروع جدول زمانی NFTها، به بررسی چگونگی استفاده از توکن‌های غیرقابل تغییر در خارج از هنر دیجیتال در قالب JPG، از جمله موسیقی، بلیط، زمین و هویت می‌پردازد.

آخرین گزارش از Cointelegraph Research نقطه شروعی برای کمک به جذب افراد جدید به دنیای رمزنگاری است. چه راهی بهتر از این که بتوانیم بخشی از این تغییر باشیم و قانون متکالف را به طور کامل اجرا کنیم، از کمک به حداقل یک یا دو نفر برای سوار شدن به آن و عادت کردن به همه چیزهایی که آینده پول ارائه می دهد؟

تیم تحقیقاتی کوین تلگراف

بخش تحقیقات کوین تلگراف شامل تعدادی از بهترین استعدادها در صنعت بلاک چین است. تیم محققان با ترکیب سختگیری تحصیلی و فیلتر شده توسط تجربه عملی و سخت به دست آمده، متعهد به ارائه دقیق ترین و روشنگرترین محتوای موجود در بازار هستند.

مایکل تابون معاون پژوهشی در کوین تلگراف است. تیم تحقیقاتی متشکل از کارشناسان موضوعی از امور مالی، اقتصاد و فناوری است تا منبع پیشرو برای گزارش‌های صنعت و تحلیل‌های روشنگرانه را به بازار بیاورند. این تیم از API ها از منابع مختلف برای ارائه اطلاعات و تجزیه و تحلیل دقیق و مفید استفاده می کند.

با چندین دهه تجربه ترکیبی در امور مالی، تجارت، مهندسی، فناوری و تحقیقات سنتی، تیم تحقیقاتی Cointelegraph کاملاً در موقعیت مناسبی قرار دارد تا از استعدادهای ترکیبی خود با گزارش “ABC of Crypto” به خوبی استفاده کند.

نظرات بیان شده در این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و به منظور ارائه مشاوره یا توصیه خاصی در مورد هر شخص یا هر گونه اوراق بهادار یا محصول سرمایه گذاری نیست.


نویسنده: Cointelegraph Research

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید