IRS دوره اظهار نظر برای قانون جدید مالیات ارزهای دیجیتال را تا اواسط نوامبر تمدید می کند


انتظار می رود قوانین پیشنهادی در سال 2026 لازم الاجرا شود و بر فروش و مبادلات انجام شده در سال 2025 تأثیر بگذارد.

سرویس درآمد داخلی ایالات متحده (IRS) دوره اظهار نظر برای قوانین گزارش‌دهی مالیات ارزهای دیجیتال پیشنهادی را در آگوست 2023 تمدید کرده است. مشارکت مردمی تا 22 آبان ادامه خواهد داشت.

«تعیین درآمد ناخالص و گزارش مبنایی توسط کارگزاران و مبنای مبالغ تحقق یافته و معاملات دارایی دیجیتال» در تاریخ 8 مردادماه به اطلاع عموم رسید. بر اساس این مقررات، کارگزاران ملزم به اتخاذ یک فرم گزارش جدید برای ساده‌سازی ارسال مالیات و کاهش موارد هستند. برای فرار مالیاتی

فرم پیشنهادی 1099-DA به مالیات دهندگان کمک می کند تا تعیین کنند که آیا بدهی مالیات و […] وزارت خزانه داری گفت که از انجام محاسبات پیچیده یا پرداخت هزینه خدمات تهیه مالیات دارایی دیجیتال برای ارائه اظهارنامه مالیاتی خودداری کنید. قوانین پیشنهادی در سال 2026 لازم الاجرا می شود و بر فروش و مبادلات انجام شده در سال 2025 تأثیر می گذارد.

مرتبط با: IRS جمع آوری داده های بی سابقه ای را در مورد کاربران کریپتو پیشنهاد می کند

جامعه کریپتو به قوانین مالیاتی پیشنهادی واکنش خوبی نشان نداد. میلر وایت هاوس-لوین، مدیر عامل صندوق آموزش DeFi، آنها را «گیج‌کننده، شکست‌دهنده و گمراه‌کننده» خواند، در حالی که کریستین اسمیت، مدیر عامل انجمن بلاک چین، تفاوت بین اکوسیستم رمزنگاری و مالی سنتی را برجسته کرد.

پل سینگ گروال، مدیر ارشد حقوقی صرافی رمزارز Coinbase، از جامعه ارزهای دیجیتال خواست تا فعالانه به جنبش علیه مقررات پیشنهادی وزارت خزانه داری ایالات متحده بپیوندند. او افزود که اگر مقررات پیشنهادی به قانون تبدیل شود، “دارایی های دیجیتال را در معرض آسیب قرار می دهد و تهدیدی برای آسیب رساندن به صنعت نوپا خواهد بود.”

در همین حال، اعضای سنای ایالات متحده از وزارت خزانه داری و IRS خواستند تا “در اسرع وقت” یک قانون صادر کنند. الیزابت وارن، برنی سندرز و پنج سناتور دیگر از تاخیر دو ساله در اجرای الزامات گزارش مالیات ارزهای دیجیتال انتقاد کردند.

مجله: 6 سوال برای آدل نظریان در مورد رمزنگاری، روزنامه نگاری و آینده بیت کوین


نویسنده: David Attlee

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید