مدیر عامل مورگان کریک کپیتال می گوید “تابستان کریپتو” احتمالا در سه ماهه دوم سال 2023 آغاز می شود.


به گفته مارک یوسکو، بنیانگذار و مدیر عامل Morgan Creek Capital Management، به دلیل چشم انداز نصف شدن بیت کوین و شرایط مطلوب اقتصاد کلان، بازار صعودی بیت کوین به احتمال زیاد زودتر از حد انتظار شروع خواهد شد.

به گفته مارک یوسکو، بنیانگذار و مدیر عامل Morgan Creek Capital Management، بازار ارزهای دیجیتال زودتر از آنچه که اکثر مردم فکر می کنند آغاز خواهد شد. یوسکو فکر می‌کند که به دلیل ترکیبی از سیاست‌های بدتر بانک مرکزی و پیش‌بینی بیت‌کوین (BTC)، دوره بعدی افزایش ارز دیجیتال، یا همان‌طور که او آن را «تابستان کریپتو» می‌نامد، می‌تواند در سه ماهه دوم سال جاری آغاز شود. ) نصف شدن

یوسکو گفت، در حالی که بعید است فدرال رزرو آمریکا به این زودی نرخ بهره را کاهش دهد، بازارها تمایل دارند تصمیمات فدرال رزرو را پیش بینی کنند. این بدان معنی است که حتی کاهش یا توقف در افزایش نرخ بهره به عنوان یک سیگنال نزدیک تعبیر می شود. این باعث ایجاد یک پویایی مثبت در بین تمام دارایی های پرخطر، از جمله ارزهای دیجیتال می شود.

او گفت: «من فکر می‌کنم احتمالاً فدرال رزرو سیگنال می‌دهد: «بسیار خوب، ما خوب هستیم.» اما این به عنوان «کاهش» تعبیر می‌شود و سپس دارایی‌های ریسک دوباره منفجر می‌شوند.

علاوه بر سیاست‌های بدتر فدرال رزرو، انتظار نصف شدن بیت کوین که انتظار می‌رود در سه ماهه دوم سال آینده رخ دهد، احساسات صعودی را در بازار افزایش خواهد داد.

«بازار همیشه منتظر نصف شدن است […] یوسکو گفت: نه ماه قبل از آن معمولاً تابستان شروع می شود.

برای اینکه بدانید چه زمانی باید منتظر دوره بعدی کریپتو bull باشید و چگونه برای آن آماده شوید، مصاحبه کامل را در کانال یوتیوب ما تماشا کنید و فراموش نکنید که مشترک شوید!


نویسنده: Marco Castrovilli

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید