داستان های رمزنگاری شده: تیم دریپر در مورد چگونگی تغییر خانواده اش به بیت کوین صحبت می کند


تیم دریپر، میلیاردر سرمایه گذاری خطرپذیر، نقطه عطفی را در مسیر خانواده اش به سمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال رقم زد.

تیم دریپر، یکی از برجسته‌ترین سرمایه‌گذاران دره سیلیکون، نقشی اساسی در سلسله Draper VC ایفا کرد. نه تنها به دلیل اولین سرمایه‌گذاری در شرکت‌های فناوری مانند تسلا یا اسکایپ، بلکه برای ایجاد نقطه عطفی در مسیر خانواده Draper به بیت‌کوین (BTC).

در آخرین قسمت از داستان‌های رمزنگاری کوین تلگراف، دریپر داستان چگونگی ظهور سلسله دریپر در بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین، بیت‌کوین را بیان می‌کند.

داستان کریپتوهای خانواده دریپر سال‌ها پیش زمانی آغاز شد که تیم دریپر به روش‌های مبادله کالاهای مجازی در برابر ارز فیات و بالعکس علاقه مند شد.

دریپر اولین افکار خود در حوزه رمزارز را به یاد آورد: “من با این مرد بزرگ از کره آشنا شدم و او گفت که باید برای پسرش شمشیر بخرد و این برای تولد پسرش بود و 40 دلار بود.” معلوم شد که این شمشیر یک شمشیر واقعی نبود، بلکه یک شمشیر مجازی بود که باعث شد دراپر به فکر فروشگاه‌های مجازی ارزشی در برابر پول سنتی باشد. گفت:

“پس مردم کالاهای مجازی را با ارز فیات می خرند؟ و بعد فکر کردم شاید ارز فیات برای خرید کالاهای فیات وجود داشته باشد.”

پس از به وجود آمدن بیت کوین در سال 2009، دریپر از قبل به دنبال چیزی شبیه ارز دیجیتال BTC بود و به زودی شروع به انباشت بیت کوین کرد. این واحد پول جهانی، واحد پول کل جهان ما بود.»

بازار سهام که در سال 2011 سقوط کرد Mt. حتی پس از از دست دادن 40000 بیت کوین به Gox، دریپر ایمان خود را به ارز دیجیتال ساتوشی ناکاموتو از دست نداده است. او با خرید 30000 بیت کوین از حراج دولتی بیت کوین هایی که از جاده ابریشم در سال 2014 ضبط شده بود، به خرید بیت کوین ادامه داد.

مرتبط با: تیم دریپر به بنیان‌گذاران توصیه می‌کند که «حداقل» دو حقوق و دستمزد «به ارزش پول نقد» را در ارزهای دیجیتال نگه دارند.

اشتیاق تیم دریپر به ارزهای دیجیتال به طور طبیعی به پسرانش آدام و بیلی دریپر منتقل شد. آدام دریپر، یک سرمایه‌گذار نسل چهارم، در سال 2012، Boost VC، یک شرکت سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز در مراحل اولیه را با تمرکز بر کریپتو تأسیس کرد. این شرکت برای دور سوم خود در سپتامبر 2022 90 میلیون دلار جمع آوری کرد. بیلی دریپر برادر آدام نیز درباره صنعت ارزهای دیجیتال صحبت کرده است.

به گفته تیم دریپر، پس از اینکه هر دو پسرش گاوهای بیت کوین شدند، او به نوعی در صنعت کریپتو درگیر شد.

تیم، بیلی، بیل دریپر، آدام و النور دریپر. منبع: Draper Cygnus

پسرم در مورد انجام این کار بسیار مشتاق بود. دراپر می‌گوید: «هر دو پسر من واقعاً در شرف همکاری با من بودند و دیگری شتاب‌دهنده Boost را راه‌اندازی کرد و پس از اینکه من آن بیت‌کوین را خریدم، او تصمیم گرفت شتاب‌دهنده‌ای بسازد که فقط روی بیت‌کوین متمرکز شود.»

از سوی دیگر، پدر تیم دریپر، بیل دریپر، بدون توجه به اینکه چه اتفاقی می‌افتد، همچنان نسبت به کریپتو بدبین است. دراپر گفت: «پدرم اصلاً مشتاق این موضوع نبود.

داستان کامل را دنبال کنید: چگونه تیم دریپر با سرمایه گذاری در بیت کوین ثروتمند شد | قسمت داستان های رمزنگاری شده 23


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید