داستان‌های رمزنگاری شده: جان مک‌آفی داستان چگونگی یادگیری بیت‌کوین را برای اولین بار بیان می‌کند

داستان‌های رمزنگاری شده: جان مک‌آفی داستان چگونگی یادگیری بیت‌کوین را برای اولین بار بیان می‌کند


جان مک آفی تاجر بریتانیایی-آمریکایی در مورد داستان رمزنگاری خود و چگونگی کشف بیت کوین صحبت می کند.

جان مک آفی داستان ارزهای دیجیتال را از آرشیو کوین تلگراف تعریف می کند و نگاهی به زندگی جذاب خود می اندازد.

این برنامه نویس کامپیوتری در سال های اولیه زندگی خود در اداره ملی هوانوردی و فضایی ایالات متحده، که به نام ناسا نیز شناخته می شود، کار کرد و بر روی اولین ماهواره هواشناسی جهان کار کرد. در آنجا او در مورد امنیت رایانه و نگرانی های مردم در مورد دسترسی بازیگران غیرمجاز به داده های خصوصی آشنا شد.

مک آفی همچنین به اشتراک گذاشت که تمام پول خود را نه از نرم افزار آنتی ویروس محبوب مک آفی، بلکه از پروژه های دیگر به دست می آورد. او توضیح داد:

“مردم من را از مک آفی می شناسند، اما نه، این بزرگترین دستاورد من نبود. این یک چیز کوچک بود. این شغل های آینده ناشناس من بود که به من آموخت و تمام پولم را به دست آورد.”

در سال 2011، دوستان مک آفی به مک آفی فشار آوردند تا برگه سفید بیت کوین (BTC) منتشر شده توسط خالق آن، ساتوشی ناکاموتو را بخواند. این برنامه نویس کامپیوتر تحت تاثیر قدرت ریاضیات بیت کوین قرار گرفت و پتانسیل دارایی دیجیتال را برای تغییر جهان دید.

به گفته مک آفی، ورود او به کریپتو زمانی آغاز شد که رئیس و مدیرعامل MGT، ششمین شرکت بزرگ استخراج بیت کوین جهان به ارزش 800 میلیون دلار، شد. با این حال، McAfee اظهار داشت که در نهایت زمانی که بیت کوین پس از بالا رفتن بیش از حد سقوط کرد، بسته شد.

مربوط: داستان های رمزنگاری: چگونه یک کارآفرین در طول یک بازار نزولی 10 میلیون دلار برای سرمایه گذاری خود جمع آوری کرد

این شرکت توسط بورس اوراق بهادار نیویورک حذف شد، که مک آفی ادعا کرد که یک شلیک هشدار دهنده بود – تلاشی برای ساکت کردن آن و تهدید به نابودی آن در صورت عدم سکوت. مک آفی داستان را ادامه داد:

«اول از همه، وقتی یک هیئت منصفه بزرگ در آمریکا تشکیل دادند، سعی کردند من را جذب کنند. من این را از قبل یاد گرفتم، بنابراین روز بعد به فلوریدا رفتیم. جانیس، من، چهار سگ بزرگ و هفت خدمه قایق بادبانی ما را گرفتیم و به سمت باهاما حرکت کردیم.»

مک آفی گفت، آنها در نهایت به کوبا و سپس به جمهوری دومینیکن رفتند، جایی که قبل از پیاده شدن از قایق دستگیر شدند.


نویسنده: Ezra Reguerra

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉