داستان های رمزنگاری: چگونه بیت کوین به یک زوج کمک کرد تا خانواده تشکیل دهند

داستان های رمزنگاری: چگونه بیت کوین به یک زوج کمک کرد تا خانواده تشکیل دهند


خانواده بیت کوین از لندن از تصمیم خود برای فروش بیت کوین برای تشکیل خانواده «پشیمان نیستند».

درآمد بیت کوین (BTC) به نودل، یک بیت کوینر مستقر در لندن، کمک کرد تا از عهده درمان های IVF برای خانواده خود برآید. داستان نودل (نه نام واقعی او) در داستان رمزنگاری کوین تلگراف زنده می شود.

درمان های IVF می تواند گران باشد و میزان موفقیت آن بسته به عوامل مختلفی از 4٪ تا 38٪ متغیر است. خوشبختانه، سود حاصل از خرید و نگهداری بیت کوین، پول مورد نیاز نودل برای تشکیل خانواده را فراهم کرد.

نودل که برای اولین بار در سال 2012 درباره بیت کوین شنید، تصمیم گرفت مقداری از بیت کوین خود را برای درمان IVF همسرش بفروشد. نودل ترجیح داد به جای گرفتن وام، بیت کوین بفروشد – بیش از 70000 دلار بیت کوین را طی چند سال به ارز فیات تبدیل کرد تا هزینه های درمان خود را پوشش دهد.

سفر نودل با بیت کوین زمانی شروع شد که او در باشگاه بود. یکی از آشنایان او را با جاده ابریشم آشنا کرد، بازاری که اکنون از بین رفته است و کاربران می توانند اقلام مختلف را با استفاده از بیت کوین خریداری و بفروشند. نودل متقاعد شد که هفت بیت کوین را به قیمت 57 دلار بخرد و در نهایت از آنها برای خرید آنلاین ماری جوانا استفاده کرد.

از آن زمان به بعد، نودل به سوراخ خرگوش دنیای مالی، آموزشی و بیت کوین افتاد. او حتی همسرش را که از سال 2008 با او بوده را متقاعد کرد که بخشی از پول عروسی خود را در بیت کوین سرمایه گذاری کند. آنها نمی دانستند که این سرمایه گذاری در نهایت هزینه درمان IVF را برای فرزندانشان تامین می کند.

مربوط: داستان های رمزنگاری شده: Dr. آدام بک زندگی پر از هک خود را به اشتراک می گذارد

با وجود انگ اولیه در مورد IVF، خانواده نودل به لطف سودی که نودل از سرمایه گذاری خود در بیت کوین به دست آورد، توانست دو فرزند داشته باشد. نودل به کوین تلگراف گفت که از تصمیم خود برای فروش بیت کوین برای تشکیل خانواده «پشیمان نیست» و بر اهمیت توانایی در تصمیم گیری مالی آگاهانه تأکید کرد.

برای بسیاری از افراد، تصمیم گیری بین نگهداری بیت کوین و استفاده از آن برای اهداف عملی می تواند دشوار باشد. اما برای Noodle، انتخاب فروش بیت کوین و تشکیل خانواده واضح بود و او از فرصتی که سرمایه گذاری بیت کوین فراهم می کند سپاسگزار است.


نویسنده: Joseph Hall

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉