داستان های رمزنگاری: چدز در مورد اینکه چگونه در سخت ترین دوران خود به سمت ارزهای دیجیتال متمایل شده صحبت می کند


Cheds داستانی را به اشتراک می‌گذارد که چگونه پس از تشخیص سرطان، تمرکز خود را روی ارزهای دیجیتال تغییر داده است.

چدز، تحلیلگر فنی، از کودکی آرزوی معامله گر شدن را داشته است. با این حال، سفری که او برای تحقق بخشیدن به رویایش باید طی می کرد، سفر آسانی نبود.

در یکی از قسمت های کوین تلگراف داستان های رمزنگاری شدهچدز شروع فروتنانه خود را به اشتراک گذاشت. به گفته این تحلیلگر فنی، او از کودکی همیشه آرزوی معامله سهام را داشته است. گفت:

“من ایده خرید کم و فروش بالا را دوست دارم. بازی در بازار راهی عالی برای ثروتمند شدن به اندازه کافی برای خرید مرد خود به نظر می رسید.”

با این حال، زندگی برنامه های دیگری داشت. او پس از تحصیل در رشته روانشناسی در دانشگاه، تصمیم گرفت در زمینه فروش و بازاریابی تجربه کسب کند و به مدیریت عالی شرکتی که در آن کار می کرد، رسید. به سهام نگاهی بیندازید.

او بعداً با سهام پنی آشنا شد و به تجارت سهام حشیش پرداخت. به گفته Cheds، او تنها توانست سبد سهام خود را افزایش دهد تا بفهمد که اخباری که مردم بر اساس آن تصمیمات تجاری خود را پایه گذاری می کنند، توسط مالکانی که به دنبال راهی برای فروش سهام خود بودند تشویق می شد. او متحمل ضررهای زیادی شد و تصمیم گرفت از معاملات فاصله بگیرد.

سرانجام، چدز گفت که می تواند شرایط خود را بپذیرد و آتشی در درون او شعله ور شد. من باید یک معامله گر همه جانبه می بودم. مهارت هایی که با مطالعه روانشناسی و پوکر آموختم کافی نبود. او گفت: من باید در تحلیل تکنیکال بهتر شوم. این باعث شروع حساب کاربری و وبلاگ او در رسانه های اجتماعی در مورد تحلیل تکنیکال شد.

مرتبط با: داستان‌های رمزنگاری شده: اسکات ملکر داستان چگونگی تبدیل شدنش به گرگ همه خیابان‌ها را روایت می‌کند

چند سالی به سرعت به جلو رفت و سرانجام توانست آنقدر درآمد داشته باشد که شغل روزانه خود را رها کند و رویای کودکی خود را که تاجر شدن بود برآورده کند. سال بعد، چدز از طریق یکی از دوستانش بیت کوین (BTC)، اتر (ETH) و لایت کوین (LTC) را کشف کرد. او شروع به اشتراک گذاری نمودارها و تحلیل های رمزنگاری کرد و به سرعت رسانه های اجتماعی خود را رشد داد.

این تاجر مدت کوتاهی پس از تشخیص سرطان با چالش جدیدی روبرو شد. در آن زمان، او هویت جدید خود را به عنوان یک معامله گر کریپتو پذیرفت. او می‌گوید: «من می‌خواستم به جای تمرکز مداوم روی بیمار و آسیب‌پذیر بودن، روی یک تحلیل‌گر فنی درجه یک تمرکز کنم.

مجله: آسیا اکسپرس: ریپل، ویزا، هنگ کنگ به پایلوت CBDC، اتهامات Huobi، توکن GameFi 300 درصد افزایش یافته است.


نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید